Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4104
Czy to jest normalne? Cała moja klasa wypisała się z religii. Dyrektor się zagotował do czerwoności i powiedział nam dokładnie

wasza klasa nie daje zarobić nauczycielom

Na początku ta lekcja została wyrzucona totalnie z planu i wszystko było okay.
Potem, bardzo dziwnym trafem religia wróciła na plan i dyrektor w ogóle nie chce nam przesuwać lekcji na te godziny, tylko mamy okna. Nie chodzimy wtedy ma żadną lekcję, czyste okno.
Mimo to mamy obecność na religi i dyrektor stanowczo odmawia przeniesienia lekcji xD
Śmierdzi mi tutaj wałem ostro, że jednak ta lekcja się odbywa i jakiś katecheta na tym zarabia.
#bekazkatoli #szkola #religia
  • 143
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@regis_uszatek: przez całe moje funkcjonowanie na vikop.ru nie otrzymałem więcej niż 30 plusów, nie interesuje mnie robienie słabych zarzutek pod publikę, nie spodziewałem się takim zainteresowaniem tego tematu
Danych szkoły nie podam, sorka, cenię sobie prywatność.
Jeżeli coś się zmieni w tej sprawie, to napiszę kolejny post.
  • Odpowiedz
@Ibadi jak to nie bait to dyr z katechetą głupsi od przeciętnego dresiarza na zadymie po meczu.

Jakbyś na tym okienku se wyszedł do sklepu i potrąci cię auto to mają przypał jak stąd do Ameryki. Obecność jest wpisana, sala jest określona, jakim cudem jesteś obecny na lekcji i byłeś poza terenem szkoły?
  • Odpowiedz
@Ibadi:

nie spodziewałem się takim zainteresowaniem tego tematu


post anty kościelno-szkolny rzucający złe światło na dyrkę, oczywiście że będzie miliard plusów
  • Odpowiedz
@Ibadi: szkoła w mieście czy we wiosce? Zazdroszczę klasy, bo u mnie nigdy więcej niż 3 osoby się z religii nie wypisywały ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ibadi: Kiedys też pamietam że cala nasza klasa wypisała sie z religi i nie chodzilismy a na koniec i tak byla pozytywna ocena z tego przemdiotu i frekwencja :)
  • Odpowiedz
@SaycoRa: Gdzie ty widzisz problem w tym żeby w miejsce religii wrzucić inny przedmiot którego nauczyciel ma w tym czasie wolne, tak to i katecheta i nauczyciel mieli by wolne
  • Odpowiedz