Wpis z mikrobloga

@Remigiusz_Mroz: Panie Mróz, Pan strasznie dużo książek napisał. Co szukam czegoś nowego na audiotece do słuchania, to co chwila Pana książki widzę. Kiedyś nawet jak tak głośno o Pana książkach było to na próbę coś ściągnąłem na audiotece, ale później się okazało, ze ściągnąłem coś innego autora, ale tytuł brzmiał „Mróz” xD byłem przekonany ze to pana książka. Nawet mi się podobała.

Pozdrawiam

Ps. Co by Pan polecił swojego w
  • Odpowiedz
@Remigiusz_Mroz mnie nie będzie w poniedziałek, ale jak byś mógł... To czy jak pisałeś behawiorystę, to czy nie miałeś obaw, że znajdzie się jakiś zjeb pid Opolem, odwali taki numer i powie, że się zainspirował Twoją książką?
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: imo to jest proste, ale jakość wtedy jest dyskusyna

tak szczerze wiecie? minimum rok na 250-500 str jeśli sie pisze codziennie

tu chodzi o jakość opowieści, są tacy którzy powiedzą że "to po prostu jesteś słabym autorem" nie, po prostu szanuję swój czas i czas ludzi którzy się w to zagłębią i jedna scena potrafi pochłonąć kilka godzin myślenia i przeżywania jej od nowa, po czasie ta scena wydaje
  • Odpowiedz
nie wstydzę się tego, ale sam potrafiłem ryczeć nad scenami z tyggarman'a po kilka godzin zanim ruszyłem z miejsca, tak na wypadek gdyby nie były wystarczająco dołujące
  • Odpowiedz
nie wiem po co w to idę, ale teraz będzie jeszcze gorzej...

z tego co widzę, dół a pod nim kolejny dół, rozerwanie krtani od strachu i depresji przy gasnącej wątlo tlącej się świadomości

ehhh

no ale...jestem tylko jakiś tam numerkiem na waszej czarnej liście... co nie...
  • Odpowiedz
Czy planujesz powrócić do klimatów SF? Pierwsza połowa "Chór zapomnianych głosów" była w moim odczuciu mega udana, świetny klimat rodem z klasyków horrorów SF jak "Alien". Niestety w drugiej części historia zrobiła się dla mnie nieco zbyt pompatyczna - walka o ocalenie wszechświata itd. Ale jako fan SF chętnie sięgnąłbym po kolejną Twoja pozycję w tym gatunku.
  • Odpowiedz