Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 333
@MINUSY_TUTAJ: kiedyś jeden typ podał jakiś nr telefonu żeby tam dzwonić i spam wysyłać to jak mu podałem w komentarzu jego numer który znalazłem po mailu powiązanym z ogłoszeniem z jakiegoś Gumtree czy innej tablicy to po minucie nie było wpisu mimo iż wisiał wcześniej ze 3h
  • Odpowiedz
@Gustavo_Fring:

kiedyś na początku mojego konta jakiś różowy pasek zaplusował mój wpis, to ja z ciekawości wszedłem w jej profil, patrzę, a tam jest mail na o2.pl no to wkleiłem w google i wyszukało jakieś forum dla kobiet na którym podała tego maila, patrzę dalej- jest jakieś zdjęcie kota, a że było podpisane jak te facebookowe to wyciąłem ciąg liczb ze środka i znalazłem jej profil na facebooku, z ciekawości spojrzałem
  • Odpowiedz
@MINUSY_TUTAJ: kiedyś wstawiłem na mirko kawałek mordy a jakiś Mirek w odpowiedzi napisał moje prawdziwe imię bo podejrzewał że na zdjęciu jest jego znajomy o tym samym imieniu. Przeanalizowałem jego profil i wyszło że mieszka na drugim krańcu Polski i nie mogliśmy mieć ze sobą nic wspólnego ale ze strachu się trochę zesrałem xd.
  • Odpowiedz