Wpis z mikrobloga

@MP0WER: Kiedyś po dwóch nocach w wątpliwej jakości hotelu miałem coś podobnego od tych robaków co napisałem. Swędziało gorzej niż po komarach (ale od komarów mnie prawie nie swędzi). Zmień łóżko na 2-3 dni i zobacz czy to zniknie. Nie musisz mnie wołać za każdym razem jak wrzucasz nowe zdjęcie na którym widać to samo...
@4833478: Dziewczyna spi w tym samym łóżku obok. Śpi przykryta cała ze tylko głowa jest odsłonięta. Nie ma żadnych pogryzień....
Pojawiło się to od 2 mies ale tylko miałem na 1 rece max 4.
Jak pojechałem na wakacje to raczej ustało.
Jak wróciłem to przez miesiąc było jakby tez nie za dużo.
A ma przestrzeni ostatnich dni mam ze 20 pogryzien
@SkrytyZolw: Ta, 2 tyg czekania na wizytę, skierowanie tu, skierowanie tam. A jeszcze trafie na debila lekarza.
Jak miałem problem z naczynkami krwionośnymi to mi jeden lekarz zalecił krem ze sterydami, inny mowil ze to od bakteri, inny ze trądzik, dopiero ostatni zauważył ze to naczynia krwionośne... - a straciłem 2 lata, taki obraz polskich lekarzy
@MP0WER: Nasi lekarze są poważani na całym świecie, wiele włożyli do światowej medycyny, wszyscy to wiedzą tylko nie rodacy. Bardzo smutne.
Wiem, że może Ci się to wydać szokujące i w ogóle kto by pomyślał, ale w każdym zawodzie spotkasz partaczy. Niestety nawet wśród lekarzy. A poza tym z doświadczenia wiem, że to co pacjenci nazywają partactwem, okazuje się w zdecydowanej większości prawidłowym działaniem. Tylko pacjenci nie mają pojęcia o czym
Dziewczyna spi w tym samym łóżku obok. Śpi przykryta cała ze tylko głowa jest odsłonięta. Nie ma żadnych pogryzień...

@MP0WER: Jeśli to faktycznie pogryzienia insektów, to może ona po prostu nie ma reakcji alergicznej na ugryzienia przez co są niewidoczne. Pokaż te swoje krostki pani mgr w aptece- może będzie potrafiła rozpoznać co to.
@kajka666: XD. Byłem w paru aptekach, pytałem czy coś maja co zapobiega albo pomaga - mówiły ze nic nie ma. Potem w necie wyczytałem o maści i olejku z eukaliptusa i pojechałem kupić do apteki ( ͡° ʖ̯ ͡°) także tak się znają...