Wpis z mikrobloga

@MP0WER: No to trafiłeś na niedoświadczone mgr.
Koniecznie sprawdź pokój czy nie zamieszkały w nim pluskwy. To cholerstwo łatwo przywlec do domu i niełatwo je zauważyć, bo wyłażą tylko po ciemku. Moja kumpela ma pecha i już dwa razy zaliczyła pogryzienie przez pluskwy w hotelu (raz w Londynie a raz w Polsce- w Wiśle).
@MP0WER Pluskwy, na pewno. Mogą gryźć tylko 1 osobę, moja koleżanka miała to w akademiku, ona cała pogryziona, a jej chłopak nic, bez śladu ugryzienia. Poczytaj sobie o tym - kilka ugryzień obok siebie jest dla nich charakterystyczne tzw. śniadanie-obiad-kolacja. Zobacz czy na pościeli nie ma drobnych śladów krwi, to też charakterystyczne. Jak się opija Twoja krwią, to wracają do zakamarków łóżka i kolejnej nocy to samo. Widocznie się rozmnozyly i stąd
@MP0WER Aha i to wyłazi tylko w nocy przy zgaszonym świetle, więc trudno się zorientować, że się skądś przywleklo, ale ugryzienia masz typowe dla pluskwy, tym bardziej, że mówisz, że jak wyjechales, to pogryzienia ustały. Pilnie wymieńcie łóżko zanim to się bardziej rozmnozy, bo później jest bardzo trudno wytępic to dziadostwo.
@MP0WER: 90% pluskwy, sprawdz lozko i najleoiej za listwami podlogowymi, prawdopodobnie bez interwencji specjalisty sie nie obedzie. Im szybciej to ogarniesz tym lepiej dla was bo jak sie rozmnoza a robia to szybko to bedzie duzy problem. Wiem cos o tym bo sam przywiozlem z wakacji te cholery. Najskutecznoejsza metoda to zamgławianie czy zamglanie nie pamietam nazwy.
@Gorkel Mnie bardzo swędzialy pogryzienia pluskiew (raz mnie pogryzly w hotelu w Pradze), dużo bardziej niż te od komara i dłużej się to też utrzymywało na ciele.
@Gorkel: pewnie mozna ale bedzie ciezko bo one sie chowaja w rozne miejsca ale raczej blisko lozka. U mnie gosc spryskal taka mgla cale mieszkanie i mozna bylo wrocic do srodka dopiero po 4h i nie mozna myc podlog przez w tyg po czym jest drugie pryskanie. One niby jak wyjda i sie zetkna z powierzchnia to pozniej zdychaja. Ja sam osobisice znalazlem 4 dwie duze jedna malutka i jedna taka
@Gorkel: @Atk_to_na_tyle: @rozowy_kroliczek: @Rzaba: @Aven: @Aven: @Rzaba: @aPimpNamedSlickback: @kajka666: @rozowy_kroliczek: @kajka666:
Przejrzalem na szybko posciel, poduszki, poszewki, materac z zewnatrz i nie widzialem by cos uciekalo, odchodow ani sladow krwi tez nie ma.
Dalem na 2 przykrywki wode z plynem do naczyn + mydlem oraz klejąca tekture i zostawiam na cala noc wlaczona lampke co oswietla to.
Sprawdze rano czy cos
MP0WER - @Gorkel: @Atktonatyle: @rozowykroliczek: @Rzaba: @Aven: @Aven: @Rzaba: @aPim...

źródło: comment_rMRgc8OQ94EJHEK66vOoZGUpVUWjteBC.jpg

Pobierz
@MP0WER: Właśnie dlatego tak trudno je wytępić, bo się bardzo dobrze ukrywają, takie ślady na materacach to już znaczyłoby, że w pokoju jest prawdziwa inwazja. Ty na początku miałeś 3-4 ugryzienia, a później 20, więc widocznie się rozmnożyły, ale jeszcze nie jest tak źle - moja koleżanka miała całe plecy w pogryzieniach, dosłownie całe... Nie kupowaliście ostatnio jakiś nowych mebli/koca/rzeczy używanych? Może tam to było, z drugiej strony, to można przenieść