Wpis z mikrobloga

@bachus: tylko dlaczego te kasy nie obsługują płatności gotówką tak jak w Tesco? Przecież są jeszcze dinozaury, które nie mają konta bankowego, albo po prostu nienawidzą płacić plastikiem i muszą stać w kolejce z kilkoma rzeczami, bo jakiś geniusz nie wpadł na pomysł, żeby postawić kasę z możliwością płacenia gotowką.
@orbitowski: nie zapominajmy o tym, że jak masz jakąś lekką rzecz typu saszetka z przyprawą, to waga pod blatem na
@bachus: no i cyk wszystkie niedziele handlowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Perkele93: swoją drogą, czego właściwie zakazuje ustawa od niedziel niehandlowych? Zatrudniania kasjerów? A np. ochroniarz może pracować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bachus: takie kasy były w biedronce z dobre 5 lat temu, ale niestety szybko wycofali. Tam był Soft strasznie #!$%@?. Wrzuciłem produkty za 100zl, nie poczekalem aż powie że mogę zabrać zakupy i żeby dokończyć sprzedaż, musiałem wrzucić z powrotem wszystkie zakupy na ta kasę, żeby zakończyło sprzedaż i dopiero wtedy dało informacje że można zabrać..
@bachus: Bo jakbym chciał sam sobie kasować zakupy, to zrobiłbym kurs na obsługę kasy fiskalnej, a nie szedł do kasy, żeby zrobił to ktoś kompetentny.


To stój sobie jak jeleń w kolejce, nikt nie zmusza...

Że nie wspomnę o tym, że w jakimkolwiek sklepie nie byłem, to z tych kas korzystało mniej jak 10% ludzi.


Przecież to ich największa zaleta!

A już szczytem było, jak raz trafiłem do Tesco w nieco
@bachus: moja biedra widzę xD ale jak ja byłem w sobotę ok 14 to więcej ludzi było przy tych samoobsługowych niż normalnych. Nawet jakieś 2 babcie dzielnie walczyly
Bk z wykopków którzy klaszczą jak wielki koncern sprawia że to oni wykonują część pracy za usługę i towar za który sami płacą zupełnie bez żadnej za to rekompensaty XDD
To zupełnie tak jakbyście chcieli sobie uszyc garniak, sami wykrolili material, krawcowa by to tylko zszyla a zaplacilibyscie tak jak za zrobienie garniak od początku do końca jeszcze wczoraj xd i jeszcze mówili w necie jakie to super jest xd