Wpis z mikrobloga

czemu rak? Świetna sprawa


@bachus: Może dlatego że nie dość że płacisz za towar to jeszcze musisz wykonać robotę kasjerek. Jak mi będą płacić za skanowanie sobie produktów to wtedy mogę z tego skorzystać.
Może dlatego że nie dość że płacisz za towar to jeszcze musisz wykonać robotę kasjerek. Jak mi będą płacić za skanowanie sobie produktów to wtedy mogę z tego skorzystać.


@pawel8511: pamiętaj, że dla niektórych jest tak wygodniej. Ja np. wolę iść po gotówkę do bankomatu, Ty pewnie to banku, żeby Ciebie obsłuża Pani w okienku. To samo np. z automatyczną kasą do biletów.
Jak mam zawalony koszyk zakupami to wygodniej mi
@bachus: dla mnie naturalnym jest że jak przykładowo jadę z samochodem do mechanika to on mi wykonuje naprawę a nie daje mi narzędzia i mam sobie samemu dłubać i jeszcze mu zapłacić za usługę :). Tak samo w sklepie. Oczekuje że płacąc za towar będę obsłużony przez pracownika sklepu, a nie że mam sobie sam skanować.
dla mnie naturalnym jest że jak przykładowo jadę z samochodem do mechanika to on mi wykonuje naprawę a nie daje mi narzędzia i mam sobie samemu dłubać i jeszcze mu zapłacić za usługę :). Tak samo w sklepie. Oczekuje że płacąc za towar będę obsłużony przez pracownika sklepu, a nie że mam sobie sam skanować.


@pawel8511: i z tego powodu wybierasz miejsce, gdzie masz obsługę jaką chcesz. Dokładnie o to chodzi
@bachus: Taaa #!$%@?. U mnie w carefur trzeba czekać na potwierdzenie 18lat tyle samo, co w kolejce do pani w kasie... Bo większość "dziadków" nie umi, albo nie chce kas samoobsługowych...