Wpis z mikrobloga

@Wormditt gratuluję że nie ogarniasz czytania ze zrozumieniem.
Kasy samoobsługowe nie są szybsze niż kasjerki wręcz przeciwnie, co jest dość intuicyjne. Oszczędność czasu wynika tylko z tego że ludzie na razie niechętnie podchodzą do takiej nowości, szczególnie starsi, poczekaj aż to będzie dla nich normalność i wtedy będą jeszcze gorsze kolejki do kas. Wielkiej korporacji nie chce się zatrudnić więcej ludzi do obsługi klienta dlatego wymyślili sobie że to ludzie którzy kupują
@bachus

czeka to też nas,
Ziemia coraz więcej pragnie ciała ludzkich mas,
Nikt nam nie powiedział, jak długo będziemy żyć,
do jakich rozmiarów ciągnęła się będzie życia nić.
Nikt nam nie powiedział, kiedy mamy się pożegnać,
i ile mamy czekać, aby znowu się pojednać,
ramię w ramię nawzajem siebie wspierać,
rodzimy się, by żyć, żyjemy, by umierać.

Aniele śmierci, proszę, powiedz mi,
czemu w stosunku do nas jesteś obojętny,
najlepsze są dla
@bachus Samoobslugowe to czysty rigcz brak kolejek i na szybkie zakupy ideolo, nie wiem jak te w biedrze ale w tesco jedyny problem to ze czasami gotowke niechetnie przyjmuja ale tu plstnosc karta to problemu nie bedzie. Freethinkerzy niech stoja w kolejkach za madkami co najpierw patrza na rece kasjerce, potem szukaja pieniedzy i chowaja reszte a na koniec zbieraja sie do pakowania laskawie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krabozwierz: saszetka z przyprawą? Chłopie, u mnie w mieście w jednym z supermarketów wykrywa nawet reklamowówkę. Aczkolwiek to chyba wyjątek, bo winny już nie jest tak kolorowo.
Biedronka będzie miała tyle latwiej, że może nakazać kod kreskowy na opakowaniach na 1/3 plaszczyzny, większość produktów jest produkowana specjalnie dla niej, wiec może być łatwo o zmiany. Np mnie irytuje szukanie małego kodu na opakowaniu. Powinien być maksymalnie duzy, co przyspieszy samoobsluge.