Wpis z mikrobloga

Ten uczuć, gdy od piątku w nocy tak boli bebech, że aż byłeś na pogotowiu, a ty przez permanentną srake nie wiesz, czy to pogorszenie objawów czy zwykle zatrucie. Lekarze w Polsce to konowały i tyle. Brak mi już siły i urlopu do kolejnego biegania. Jeszcze dzisiaj boli mnie głowa, jest mi słabo i nie mam apetytu w ogóle. Masakra. Polecacie jakiegoś gastrologa dobrego na #slask #katowice #gliwice i okolice ?

#mikrokoksy #dieta #zdrowie #gozkiezale #medycyna
  • 37
@Duzy_Dziki_Zwierz: brzmi trochę jakbyś mógł mieć dosyć mocno osłabiona florę bakteryjna jelit. Spróbuj dorzucić do diety jakieś naturalne jogurty z dobra flora albo jakieś probiotyki to nie powinno zaszkodzić a bardzo możliwe ze pomoże :)
@Duzy_Dziki_Zwierz: Inna kwestia czy bierzesz kreatynę? Ja ogólnie też kiedyś dużo ćwiczyłem, #!$%@?łem białko WPC i serki wiejskie i było ok. Dodałem potem na pewien okres kreatynę z beta alanina i zacząłem się sypać. Podobne objawy, bóle brzucha, następnie po jakiś czasie biegunka, która nie chciała przejść. Trafiłem do gastrologa, zalecił mi restrykcyjną dietę, kolonoskopię, po której dostałem lek sterydowy. Po miesiącu się uspokoiło, zacząłem ćwiczyć, następnie znowu dodałem białko WPC
@kasahara @poemat @TellMeSartan: nic takiego nie brali pod uwagę. Kolonoskopia wyjaśni. Na razie pomagają mi ten nifuroksazyd i od dzisiaj zacząłem antybiotyk. Zamieniłem też truskawki na ananasa, do tego wpi cfm. Zero problemów dzisiaj, trochę pierdzę, ale to standard ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wilkuu2: krete biorę. Może odstawię albo kupię inną. Jak nie pomoże to, co teraz biorę. Nabiału nie jadam, zjadłem twaróg 3 razy w
@Exymus: nic. Nie wyszła kolonoskopia mimo prawidłowego przygotowania. Ponoć muszę widocznie dłużej. Mam nowe skierowanie i muszę umówić kolejny termin. O i tyle wyszło, że zmarnowałem 5h i zmarzlen, co mi dołożyło do pieca z przeziębieniem. Dobrze że nie dałem sobie znieczulenia zrobic