Wpis z mikrobloga

Ten uczuć, gdy od piątku w nocy tak boli bebech, że aż byłeś na pogotowiu, a ty przez permanentną srake nie wiesz, czy to pogorszenie objawów czy zwykle zatrucie. Lekarze w Polsce to konowały i tyle. Brak mi już siły i urlopu do kolejnego biegania. Jeszcze dzisiaj boli mnie głowa, jest mi słabo i nie mam apetytu w ogóle. Masakra. Polecacie jakiegoś gastrologa dobrego na #slask #katowice #gliwice i okolice ?

#mikrokoksy #dieta #zdrowie #gozkiezale #medycyna
  • 37
@Duzy_Dziki_Zwierz

Ten uczuć, gdy od piątku w nocy tak boli bebech, że aż byłeś na pogotowiu, a ty przez permanentną srake nie wiesz, czy to pogorszenie objawów czy zwykle zatrucie. Lekarze w Polsce to konowały i tyle.


Powiedział człowiek który od lat wbija w siebie jakieś gówno które zdzichu ze zbychem gotują w piwnicy, katuje się treningiem i miesiącami restrykcyjnych diet i garściami suplementówXD ale to wina lekarzy że nie wiedzą czemu
@mistra:
- "Panie doktorze, boli mnie gdy robię tak..."
- "To proszę tak nie robić"
( ͡° ͜ʖ ͡°) Może zamiast uciekać od problemu i rzucać wszystko lepiej znaleźć jego przyczynę?
@Duzy_Dziki_Zwierz bardzo rzadko pije alkohol, #!$%@? byle gówno razem z dobrym jedzeniem i nie mam żadnych problemów.
A jeszcze pytanie, czy każdemu lekarzowi u którego byłeś z bolacym brzuchem mówiłeś uczciwie co bijesz jak długo i dużo? Jak się odżywiasz, suplementujesz i cwiczysz? Konowałem mógłbym nazwać lekarza który z taką wiedzą nie zacząłby diagnostyki od odstawienia tego wszystkiego. No chyba że nie warto było im mówić wszystkiego dokładnie bo po co (
@bdm_bq: idę. Mam skierowanie. Internista mówił, żebym najpierw polazl do endo. I byłem, dał milion badań, wszystko w normie xd na jedno się czeka 4 tyg, więc tylko zostalo. Nie chciałem też przesadzać z L4. Ale już widzę, że nie ma wyjścia tylko zrobić jak najszybciej.
@Exymus: bulgot bagienny, od wzdęć się zaczęło. Potem tylko biegunki. Naprawdę częste. Rzadko mniej niż 7 razy. Kupiłem sobie nifuroksazyd i dzisiaj byłem tylko raz. Ale też mam nietreningowy i mało jem, więc to niczego nie dowodzi. Ale wodniste biegunki, głównie po posiłkach z węglami, to jeden objawów sibo albo zapalenia jelit. Z tego co wyczytałem. Starałem się sam nie diagnozować i nie leczyć. Ale skoro nikt mi nie potrafi pomóc,
@Duzy_Dziki_Zwierz próbowałeś wyeliminować laktoze z diety? Łącznie z białkami w prochu? Spróbuj na 3 dni.

Przestań się przejmować. Na 99 procent to nic poważnego, gdyby było to po takim czasie wazylbys z 30 kilo mniej.

Niestety obawiam sie że to alergia i prawdopodobnie na mleko.
Badanie krwi zrób prywatnie. Nazywa się ige całkowite i kosztuje około 20zl. Jeżeli będzie poza norma to prawdopodobnie mam rację.