Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 222
Wiecie co mnie najbardziej przeraża? Obcuje sobie człowiek wśród normictwa, w tym wielu kobiet. Zdarza się jakąś polubić i po dłuższej obserwacji myślisz, "fajna kobitka, ogarnięta, ma kręgosłup moralny, nie robi #!$%@? z logiki i daleko jej do #p0lka " i nagle czar pryska. Kobieta która na co dzień jest bardzo odpowiedzialna, piastuje wysokie stanowisko, zostaje przez ciebie zauważona z jakimś Mokebe, Alejandro, Habibi czy nawet najzwyczajniejszym Chadem. Niby spokojna szara myszka, a widząc swojego męskiego kochanka staje się zwykłym workiem na nasienie. Chad czeka na nią po pracy, bezpardonowo wkładając jej język do ust jednocześnie łapiąc za dupsko, przyciskając jej ciało do sterczącego w majtkach Calvina Kleina penisa. Kobieta z którą normalnie rozmawiałeś i złapałeś porozumienie jak z ziomeczkiem z ośki nagle myśli jedynie o wejściu na bolca wysportowanego, fit ogiera. Usta którymi jadła przy tobie obiad wypełnią się penisem z którego wypłynie dziwny, biały, lepki płyn który z rozkoszą wypije. Jej cipka stanie otworem przed Mokebe który rozsadzi jej drogi rodne. I po co? #!$%@? sprawa. Jak normalny człowiek może robić coś takiego. Żyjesz sobie, żyjesz i nagle świadomie robisz takie sprośne rzeczy, nawet nie jak zwierzę jakieś, a potem jak gdyby nigdy nic idziesz wśród ludzi. Kobiety są naprawde dziwne.

#przegryw #pracbaza #rozowepaski #zwiazki #seks #chad #mokebe #niebieskiepaski
R.....r - Wiecie co mnie najbardziej przeraża? Obcuje sobie człowiek wśród normictwa,...

źródło: comment_xGIFbS3nBPPPUeJelnThL1veXcZidmfQ.jpg

Pobierz
  • 100
@Riczler: mnie najbardziej w tym wszystkim bawi jak podglądam sobie na fb laski, które tak bezcześciłem i teraz one się albo zaręczają, albo wychodzą za mąż, ktoś przed nimi klęka, ktoś buduje z nimi rodzinę, dom, a ja je traktowałem jak kawał mięcha do wypróżnienia jaj i wytarcia fiuta. Nie każdą, ale jednak większość ( ͡° ͜ʖ ͡°). Takie jest życie. Na dodatek ci uświadomię, że większość
@Riczler: też mnie to przeraża. Moim zdaniem ludzie powinni uprawiać seks jedynie po ślubie i tylko z małżonkiem, ale tak nie jest! I później się okazuje, że poprawiasz po nie wiadomo kim i ilu. A później gdy się związek rozwinie, to one nagle zaczynają się otwierać i opowiadać o swoich byłych, jak to je ruchał w dupę, jak z dupy brały do mordy i łykały jego sperme oblizujac językiem usta w
@Zielonek93: istnieje takie ryzyko, acz znam się bardzo dobrze na kobietach i w tym wieku, po tylu latach doświadczeń i przerobionych relacjach, doskonale rozpoznam, która obskakiwała fiuty bez litości, a która przez rok czy dwa między jednym a drugim związkiem potrafiła trzymać zwartą cipę (z taką się aktualnie spotykam).
najlepsze będzie, ze i ty kiedyś klekniesz... znając przewrotnosc zycia, to przed taka, która polykala jak ssak leśny i oczywiście ani słowa do momentu slubu ci o tym nie omieszka wspomnieć :D


@Zielonek93: ja nie klękne, bo mnie żadna nie chce poderwać, a ja nie poderwę bo nie umiem, a nie umiem, bo się nigdy tej sztuki nie nauczyłem, anigdy się tej sztuli nie nauczyłem, bo mam lęki jeśli chodzi o