Wpis z mikrobloga

https://preview.redd.it/qhcal56j3jr31.jpg?width=906&height=474.345549738&auto=webp&s=6fc58867a53f8c37a94addaee18c45a096ae93f6
"We will defend the pride and dignity of China at all cost"
Co ta firma ostatnio odwala po tylu latach dobrego piaru.
Oni w azji mają 13% przychodu ameryka 52% europa 35%..
Konta usuwać nie zamierzam ale myślę, że długo zł na tą firmę nie wyłożę.
#worldofwarcraft
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach