Wpis z mikrobloga

Pamiętaj, że jak zrobisz sobie gówniaka to już przegrałeś życie. Mam dziwne przeczucie że te "memy" robią ludzie, którzy nie mają dzieci z wyboru. Wyboru kobiet, bo żadna by ich nawet nie chciała dotknąć a co dopiero mieć potomstwo z pryszczatym i przygarbionym piwniczniakiem xD


@MirkobIog: Nie ma to jak "nie zgadzasz się ze mną to pewnie nie ruchasz, przegrywie". Klasyczne samozaoranie godne intelektualnego dna które teraz reprezentujesz tymi przemyśleniami.
No wiesz, normalny człowiek to raczej ma #!$%@? na to czy ktoś ma dziecko, a nie na każdym kroku, "hehe bo wiesz ja nie mam dzieci i jestem wolny, a ty to co? Wstawanko co chwile na karmienie i przewijanie gówna?"


@MirkobIog: Oczywiście, bardzo dobrze napisane! I gdybyś tak napisał od razu to dostałbyś ode mnie plusika i byłoby po krzyku, ale ty postanowiłeś zamiast tej racjonalnej, wyważonej opinii, wyrazić tę
w towarzystwie społeczeństwa, które korzystając z presji społecznej nieustannie próbuje za wszelką cenę narzucić innym swoje normy.


@4kroki: Też jestem w Polsce i nie odczuwam żadnej presji. ¯\_(ツ)_/¯ Współczuję rodziców, wyboru szkoły a co za tym idzie znajomych, oraz urodzenia się na podlaskiej wiosce.
@4kroki: O co chodzi? Żyję w tym samym społeczeństwie co ty i nie odczuwam żadnej presji z jego strony, ot żyję jak chcę (ciekawi mnie w ogóle w jaki sposób społeczeństwo wywiera na tobie tę presję - rzucają ci kamieniami w okno bo jesteś bezdzietny? xD). Ergo, musiałeś się urodzić w mniej fortunnym środowisku, czego ci współczuję.

@Yukio_Mishima: nie doświadczyłeś tego, więc nie rozumiesz problemu, więc po jaki #!$%@? się wypowiadasz w ogóle?
Masz, dokształć się jak brak ci wiedzy https://pl.wikipedia.org/wiki/Wp%C5%82yw_spo%C5%82eczny

Jestem po 30 i dopiero od jakichś 2 lat rodzina przestała się dopytywać kiedy się "ustatkuję", "znajdę sobie stałą kobietę" i "będę miał dziecko". W pracy zawsze ludzie z dziećmi są traktowani inaczej (bardziej pobłażliwie jeżeli chodzi np o urlopy) niż bezdzietni. To właśnie jest presja społeczna,
W pracy zawsze ludzie z dziećmi są traktowani inaczej (bardziej pobłażliwie jeżeli chodzi np o urlopy) niż bezdzietni. To właśnie jest presja społeczna, którą odczuwa znaczna większość singli.


@4kroki: zachowujesz się jak feministki od pozytywnej dyskryminacji xD

Oczywiście, że w wielu firmach rodzice mają pierwszeństwo do urlopu w miesiącach wakacyjnych czy w trakcie ferii zimowych - w końcu są zakładnikami szkoły i systemu, mogą pojechać z dziećmi na urlop tylko przez