Wpis z mikrobloga

Nawiązując do tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/43900439/po-ponad-roku-postanowilem-zgolic-broda-choc-w-zas/ nadszedł dziś czas na wizytę u barbera. Efekt oceńcie sami. Po lewej zaraz po wyjściu, po prawej jakieś dwie godziny później, jak już fryzurę owiało wiatrem z każdej strony, poruszało podsufitką w aucie plus do tego jeszcze przebieranie się ;)
#wlosy #barber #pokazmorde


PS: Okulary na razie muszą zostać (to tak jakby ktoś się chciał do tego przyczepić)
PPS: Wieczorem postaram się zrobić zdjęcia bardziej "dookoła", ale muszę najpierw statyw ogarnąć
jarokiet - Nawiązując do tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/43900439/po-ponad-roku...

źródło: comment_VBnTG9eNElz4wKbbr6zLEvCMd560L7rf.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@jarokiet: ALE NOOOOOOOOOORMIK ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdecydowanie na plus Mireczku
z włoasami u barbera jest tak ze trzeba sobie jednak układać na jakieś pianki #!$%@? muje (ale to juz sam sobie pewnie ogarniesz). Tak trzymaj (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@jarokiet: No wreszcie jak człowiek. Jak sam zauważyłeś jeszcze okulary wymagają zmiany na jakieś bardziej "fancy", że tak powiem. Te są zdecydowanie za duże (szerokie oprawki wystają poza kontur twarzy). No i następnie trzeba przejść do garderoby, jeżeli chcesz być przez kogoś zauważony.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ampap: @Dan-iel: ogólnie to barber powiedział, że włosy praktycznie same mi się tak układają, i że jak coś nałożę, to będą bardziej puszyste, także na co dzień jak nie wychodzę nigdzie, to mogę po prostu wysuszyć i ułożyć bez niczego, a jak będę wychodził, to pomada czy coś i po prostu utrwalić trochę. Ale no, włosów mam dużo i grawitacja swoje robi. Co do podcinania boków - mogę iść do
  • Odpowiedz
@Dan-iel: to, że oklapną, to swoją drogą, masz różnicę powyżej, trochę wiatru i czasu. Może też trochę kąt robienia zdjęcia był inny. Bardziej mi chodziło o to, że i bez pomad powinny się włosy dać ułożyć na jedną stronę, tylko będą mniej puszyste (i krócej)
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz