Wpis z mikrobloga

@Bellie: Te Chinki faktycznie można wytłumaczyć, chciały wrócić do tej strefy i się pogubiły. Ale Twoich komentarzy pod tym wpisem nie da się wytłumaczyć w żaden sposób xD
  • Odpowiedz
@Bellie: Nie nie wrzuciłaś. Rzeczywiście ta która podałaś z piłki halowej może być tak interpretowana. Ty natomiast twierdzisz, że zawodnicy CZĘSTO sie mylą w ten sposób. Znajdź mi jeden przykład w piłce nożnej na trawie gdzie taka sytuacja miała miejsce. Wypowiadasz się na temat na który nie masz zielonego pojęcia i jeszcze twierdzisz że to co wrzuciłaś potwierdza twoją tezę.
  • Odpowiedz
  • 6
@Bellie gownoburza jest nie bo śmiałas coś zrobić, tylko wytykasz brak logiki samemu jej nie używając i wytykasz atakowanie kobiet samemu atakując mężczyzn.
  • Odpowiedz
@idiot: niby mogę ale śmieszniej się pośmiać z incelakow. Nawet jak im 10 argumentów zarzuce to znajdą wymówkę, bo to mistrzowie wymówek. Dlatego są tacy #!$%@?.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@idiot: ja to ogólnie do tematu wrzuciłem, nie do tego co koleżanka tu usiłuje udowodnić. Stawianie tezy "laski nie ogarniają" na podstawie tego, że jakieś dwie się #!$%@?ły przekazując sobie pałeczkę, jest co najmniej głupie
  • Odpowiedz
  • 2
@Bellie to pokazuje twoja hipokryzje, bo nie ma nic gluoszego, niż wyskiewanie i stosowanie zachowań które samemu uważa się za głupie źle i glupie. Twoja reakcja na akcje powinno być wytykanie błędów i sensowna wypowiedź, a nie nazywanie każdego incelem bo się z Toba nie zgadza.
  • Odpowiedz
@Bellie: koleś z halowej wybijał z całej siły piłkę spod nogi brazylijczyka a nie strzelał na bramkę. Zresztą tam wyżej jest genialna akcja z kobiecej koszykówki xDD jeszcze lepsze niż te tępe Chinki xD

BTW na sport kobiecy nie da się patrzeć i już sam fakt że startujecie w osobnej kategorii powoduje ze mozecie być co najwyzej najlepszą kobietą na świecie kiedy to mężczyźni po prostu są najlepszym CZŁOWIEKIEM w
  • Odpowiedz
@Bellie: obejrzałem 5 akcji, z czego to są błędy techniczne
#1 i #3 dziurwa ręce nogi (piłka nie leci 5km/h tylko może palce połamać)
#2 za późno puścił palce przy wyrzucie (może zmienił rękawice, lub wcześniejszy strzał na bramkę dalej czuł w palcach)
#4 zeszła mu z nogi to nic dziwnego, że poleciała podkręcona w stronę bramki
#5 źle wyliczył swoją odległość od odległości bramki pomylił się o 20cm. (kobiecym
  • Odpowiedz