Wpis z mikrobloga

@Bellie: przyjmijmy że pilkarzowi /pomylił się kierunek/ podczas wybicia - ok, w trakcie 90 minut wysiłku coś takiego może zdarzyć się w wyniku braku koncentracji w sporcie o wiele bardziej złożonym aniżeli bieganie w sztafecie. To co się stało w tym biegu to niewytlumaczalna kpina, o te dziewczyny trenowały pół życia BIEGANIE PO TORZE W WYZNACZONE MIEJSCE i jak się okazało tak prosta reguła okazała się zbyt trudna ¯\_(ツ)_/¯

Co do
  • Odpowiedz
@Janko29: Tutaj masz dużo przykładów w których facet nie zna podstawowych reguł. Dla wyjaśnienia jak stoisz z piłką to możesz robić kroki jedną nogą gdy druga jest caly czas przyklejona do ziemi, coś na zasadzie obrotu wokół jednego punktu. A w tym biegu widać że laska z przodu pobiegła za szybko i ta z tyłu nie była w stanie przekazać pałeczki na czas. Jest to raczej wynik stresu spowodowany wystąpieniem przed
cock_pit - @Janko29: Tutaj masz dużo przykładów w których facet nie zna podstawowych ...
  • Odpowiedz
@Bellie: tak? To podaj mi jedno nazwisko zawodnika, który został zabrany PRZED swoimi zawodami z powodu odwodnienia. Wracaj do kuchni bo poniżasz się z każdym kolejnym wpisem
  • Odpowiedz
@Bellie: Belle jeśli znasz przypadek piłkarza który strzelił bramkę samobójczą bo "pomylił bramki" to taką sytuację pokaż. Skoro mówisz że jest ich tak dużo to nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem takiego gola.
W piłkę gra się na bardzo dużym boisku i nie ma szans żeby ktoś pomylił bramki nieważne czy mężczyzna czy kobieta.

Co do sytuacji biegowej - wydaje mi się że większość z was nie zadała sobie trudu obejrzenia
  • Odpowiedz
@Bellie: Co innego jest popełnić błąd techniczny a co innego pomylić kierunki według twojej tezy "bramki". I co niby zrobił według ciebie? Pomylił bramki i chciał wrzucić piłkę do własnej bramki ręką( ͡° ͜ʖ ͡°)? To nie piłka ręczna i bramka nie była by uznana. Nie ma możliwości żeby w tej sytuacji pomylił jak twierdzisz strony. Daleko mi do wyzywania innych ale akurat tutaj totalnie nie masz
  • Odpowiedz
chyba ty nie masz pojęcia o czym piszesz.


@Bellie: Żeby tak się wypowiadać na temat (w sensie piłka nożna), o którym nie ma się "ZIELONEGO" pojęcia to jeszcze nie widziałem. I jeszcze cały czas w to brnąć. Masakra. Takich głupot to dawno nie czytałem.
  • Odpowiedz