Wpis z mikrobloga

wy też nie macie pojęcia o czym piszecie, a piszecie. Już ktoś wyjaśnił, że zawodniczki chciały się cofnąć na linie do przekazania pałeczki.


@Bellie: ani razu nie odniosłem się do oryginalnego wpisu, nigdzie nie napisałem nic o żadnych pałeczkach. Za to odpowiadałem na Twoje okrutne bzdury na temat samobójów w pilce nożnej.
  • Odpowiedz
wrzuciłam już wystarczająco linków. Pełno jest tego typu pomyłek.


@Bellie: Zauważyłem dwa linki. Jeden pokazuje pomyłki bramkarzy, a drugi nie wiem co, bo nie kliknąłem. W tym pierwszym masz zwykłe potknięcia, złe kopnięcia, celowe samobóje. Znajdź mi filmik w którym piłkarz przechwytuje piłkę na środku boiska, biegnie z nią do swoje bramki i strzela gola. To jest odpowiednik zajścia z Chinkami, które pobiegły w inną stronę. Nie znajdziesz takiego.
  • Odpowiedz
ale wiesz, że oni ich nie mylą tylko po prostu gała wpada do siatki, bo to błąd techniczny podczas wybijania piłki, a nie dlatego że myślą "O PIŁA, O BRAMA, STRZELAM"? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


@Janko29: Sam raz pomyliłem bramke i strzeliłem do własnej xD To było na orliku nienawno zmienilismy połowy, a ze nie znalem gosci z ktorymi gralem, to cos mi sie #!$%@?ło, i zrobilem szarże na własną bramke xD Jakies
  • Odpowiedz
@Bellie: Powiem to raz i mam nadzieję, że dotrze. Nie ma, podkreślam, NIE MA w historii piłki nożnej przypadku, w którym piłkarz pomyliłby swoją bramkę z bramką przeciwnika i z PREMEDYTACJĄ umieścił w niej piłkę.

Tkz. samobóje, są to bramki strzelone do własnej bramki przez PRZYPADEK (krzywo kopnięta piłka, kopnięta nie w tym kierunku, w którym piłkarz chciał, przypadkowe odbicia, itp.), ZAWSZE. Twoje mieszanie w to "spalonych" to już w
  • Odpowiedz
jaka mowa nienawiści (ʘʘ) uspokójcie się. Nie mam czasu na ten spam.


@Bellie: Osoba, która wyzywa innych od inceli tylko dlatego, że mają inny pogląd i w przeciwieństwie do ciebie potrafią go poprzeć solidnym argumentami, narzeka na to, że spotyka się z mową nienawiści xD
  • Odpowiedz
podziwiam Cię, że chce Ci się z tymi przygłupami rozmawiać


@poprostuzyj: No właśnie niestety, ale sama siebie ośmieszyła jeszcze bardziej. No ale niektórym się wydaje, że jak nazwie kogoś innego "przygłupem" i "incelem" to już jest zwycięzcą "dyskusji". No nie.

Nawet jak im 10 argumentów zarzuce to znajdą wymówkę


@Bellie: No własnie o to chodzi, że nie dałaś argumentu. Pomyliłaś błąd techniczny bramkarza z pomyleniem bramki..
  • Odpowiedz
@poprostuzyj: No kolejny co? Czego nie rozumiesz? Nigdy w historii Piłki Nożnej na poziomie Mistrzostw Świata czy nawet piłki klubowej z wyższego poziomu nie było takiej sytuacji gdzie ktoś pomylił bramki. Są bramki samobójcze, ale przez błąd techniczny, przypadkowe nabicie itd. Może coś takiego miało miejsce w jakichś niższych ligach gdzie grają nawaleni piekarze z szewcami ale nie na poziomie profesjonalistów z najwyższej półki do których można tylko porównać zawodniczki
  • Odpowiedz
bo to błąd techniczny podczas wybijania piłki, a nie dlatego że myślą "O PIŁA, O BRAMA, STRZELAM"?


@Janko29: co #!$%@? xD Byly przeciez przypadki gdzie pilkarzowi sie #!$%@? strony i strzelil do wlasnej bramki. No ale wiadomka, dla wykopowych przegrywow "facet sie pomylił - no debil; kobiera sie pomyliła - HAHAHAHAHA NO IDLATEGO WASZE MIEJSCE JEST W KUCHNI, POWINNO SIE WAM #!$%@? ODEBRAĆ WOLNOŚĆ BO JESTESCIE ZA GLUPIE BY ŻYĆ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fen1x: @Mruvek: gdzie wy w ogóle widzicie jakąkolwiek chęć rozmowy z wami z mojej strony czy w ogóle chęć dyskusji na którykolwiek z poruszonych tematów? Nie obchodzi mnie nic co macie do powiedzenia, nie obchodzi mnie ten temat, żadnego z was nie wołałam, więc skończcie nudzić
  • Odpowiedz
  • 0
@Naxster link albo się nie wydarzyło. A już na pewno nie na poziomie mistrzostw świata.
Pomijając to, że chinkom się nie pomyliły kierunki, więc nie popieram nikogo kto w to wierzy.
  • Odpowiedz