Wpis z mikrobloga

@Bellie:

A BO FACECI TO... Nie potwierdzę, że zrobiły błąd, bo faceci. Nie mam czasu na ten spam, odpisuje po kilkunastu minutach

@poprostuzyj:

O jaaa, ale nudny jesteś. O jaaa jaki spam. I zero merytoryki, odwracanie uwagi
  • Odpowiedz
@sidhellfire: a zebys wiedzial, ze to bylo cos z afryki ale nie tylko. Problemem w tej dyskisusji jest nie czy sie takie rzeczy zdazaja czy nie tylko widze, ze niektorzy wiedza lepiej co ktos widzial/mogl widziec niz sama osoba, ktora to pisze :D
  • Odpowiedz
To nie jest błąd techniczny jak upuszczenie pałeczki czy też spowodowany np. brawurą czy niedoszacowaniem swoich umiejętności.


@Janko29: jest to błąd techniczny, nie zdążyły przekazać pałeczki we właściwym miejscu - dlatego się wracały, ale spanikowały i jeszcze bardziej pomieszał
  • Odpowiedz
Tutaj #!$%@? 33 sytuacje


@Bellie: oglądałaś to i wiesz w którą bramkę kto ma strzelać? tam są "pomyłki" techniczne tylko, krzywo kopnął, przez przypadek podał przeciwnikowi etc.
  • Odpowiedz
Po tym można odróżnić inteligentną kobietę od mniej inteligentnej - mam to szczęście, że znam kilka kobiet, które jak widzą głupotę innych różowych to mówią wprost, ze to porażka i przyznają, że jest im wstyd, że tego typu manianę odwala przedstawicielka ich płci.


@ziuaxa: no to rzeczywiście szczyt inteligencji wstydzić się za głupotę randomowej osoby, bo jest tej samej płci.

kekłem xD. Niby jeden przypadek, ale cos musi byc na rzeczy xD

xD. Jest roznica miedzy 'fak, chcialem zrobic tak, a przez blad wyszlo inaczej', a miedzy 'a pobiegne sobie w druga strone' xDDDD. No i jednak nie osoby z filmikow to chyba troche inna liga
  • Odpowiedz
@Bellie: Pokaż przykład kiedy to piłkarz strzela samobója po czym biegnie po piłkę, wyciąga ją z bramki, wyrzuca na środek boiska i mówi sędziemu, że sorry powtarzamy akcję bo mi się pomyliło.
  • Odpowiedz
@fajq budzik prawda. Widać że markował rzut do przodu ale miał zamiar podać komuś z lewej. Tak się zamachnął, że przedobrzył i zbyt późno wypuścił piłkę. Przecież od razu pobiegł za nią, więc widział czyja to bramka Zresztą, który bramkarz, nawet upośledzony próbuje strzelić gola ręką. Nie zdarzają się takie sytuacje w piłce nożnej, że bramkarz strzela przeciwnikowi w jego polu karnym gola ręką. Zatem opinia, że to pomyłka kierunków, jest
  • Odpowiedz