Wpis z mikrobloga

  • 6
@Bellie faceci nie mylą bramek tylko tzw. samobóje są efektem nieudanej interwencji w obronie lub rykoszetu a nie że typ ładuje do swojej bramki xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bellie: Chinki w biegu można zrozumieć - emocje, pośpiech - stąd chaos i (niestety) kompromitacja. Ale, powiedz mi jak można siedzieć na spokojnie przy komputerze i takie głupoty wypisywać z przekonaniem? No jak?
  • Odpowiedz
@Mruvek: nie troluje. Zgadzam się z tobą w kilku punktach. Nie wiedziałam że chciały się cofnąć do linii - bawi mnie mimo to jaka niektórzy robią z tego tragedię, żeby przedłużyć wirtualnie te swoje małe kuśki. Trzeba być po prostu człowiekiem głęboko zakompleksionym i nieszczęśliwym, żeby naśmiewać się z pomyłek innych. Wszystkie incele zasłużyły sobie na to co dostają.
  • Odpowiedz
  • 15
@Bellie najpierw odpowiadasz na 20 komentarzy, a teraz nie masz czasu, trzeba było nie zaczynać.
"mowa nienawiści" - mówi ktoś, kto zaczął od obrażania rozmówców przy braku argumentow :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Bellie: gadasz straszne głupoty, których nie jesteś w stanie udowodnić, a jeżeli ktoś się nie zgadza z Twoją śmieszną tezą to go obrażasz. Ty to dopiero jesteś inteligentna. Zastanów się nad sobą, tak w ciszy.
  • Odpowiedz
sami się ośmieszacie incelaki :D


@Bellie: ale się samozaorałaś tym tekstem XDDDD ktoś Ci wytknął, że powiedziałaś głupotę, więc wmawiasz, że koleś NIE RUCHA XDD BO JAK NIE RUCHA, TO JEST ŻAŁOSNY XDD WY INCELAKI NIE ZASŁUGUJECIE NA DOSTĘP DO ŚWIĄTYNI-CIPY XDD INCELAKI XDDD
  • Odpowiedz
Wiesz ile było w historii przypadków, że facet się po prostu pomylił i strzelił do nie swojej bramki? Spałeś pod jakimś kamieniem przez 30 lat?


@Bellie: xD Ile? Podlinkuj z łaski swojej, bo chyba spałem pod kamieniem przez ostatnie 30 lat.
  • Odpowiedz