Wpis z mikrobloga

@poprostuzyj: @Bellie: tak sobie czytam ten wątek... bardzo rzadko się udzielam jakkolwiek na tym portalu ale w tym wypadku nie mogłem się oprzeć: takich głupich i pustych ludzi, którzy wolą jeszcze bardziej się ośmieszyć niż przyznać do błędu no to #!$%@? dawno nie widziałem... mam tylko nadzieję że marne z was trolle, bo w przeciwnym wypadku nie wróżę sukcesów w życiu
  • Odpowiedz
@Janko29: dobra już przestań pierniczyć. Pełno dużo głupszych rzeczy faceci w sporcie zrobili a ty przyczepiłes się jednego wypadku w biegu żeńskim w sztafecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Stuleja mocno widzę.

Zawodniczki przekroczyły strefę podania, co oznacza dyskwalfikacje. Żeby jej uniknąć wolały mieć najgorszy czas i wykorzystac go na zwrócenie. Nie pomyliły kierunków.

No ale takie wykopki jak ty już swoje IDIOTYCZNE teorie mają.

https://www.youtube.com/watch?v=H8gdrILm47o&feature=youtu.be
tutaj masz
  • Odpowiedz
Ludzie, nie kopcie się z koniem ( @Bellie ). To na tej samej zasadzie co żona, która jest wściekła na męża, bo zrobił jakiś błąd nieumyślnie (np. spadło mu coś szklanego i się potłukło) i stawia na równi z czynem kogoś kto robi coś złego umyślnie (np. specjalnie niszczy szklane przedmioty). Taki przykład. Nie raz się z tym spotkałem (stawianie na równi błędu z postępowaniem umyślnym) i nie polecam dyskutować w takich
  • Odpowiedz
@Wzzx:

Nikt nie jest na tyle głupi żeby odpisywać nawet takim ludziom argumentem "a wy nie ruchaliscie nigdy samicy hehehe"


Chyba malo wykopu czytasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Typowy agrument ad personam, rozowe czesto wyzywaja facetow od nieruchaczy zeby zdeprecjonwac ich w dyskusji.
Zreszta faceci facetow tez tak deprecjonuja. A kobiety deprecjonuja inne kobiety wyzywaniem od "puszczalskich".
  • Odpowiedz
@Janko29: dowodzenie, że jakaś płeć jest glupsza przez 1 sytuacje xD Zamiast przez naukowe dowody. I kto tu jest glupszy? Rozumiem, że jak głupiego mężczyznę zobaczysz to nagle zmienisz zdanie?
  • Odpowiedz