Wpis z mikrobloga

ty sobie kpisz? Wiesz ile było w historii przypadków, że facet się po prostu pomylił i strzelił do nie swojej bramki? Spałeś pod jakimś kamieniem przez 30 lat?


@Bellie: Ile, podaj jakies.
  • Odpowiedz
  • 0
@poprostuzyj tak bardzo cię nie obchodzi, że już któryś raz odpowiadasz w temacie. Też mnie wolasz, a też nie interesuje mnie nic, co masz do powiedzenia, bo jak widzę poprzednie komentarze to nie będzie nic wartosciowego.
  • Odpowiedz
@poprostuzyj: No to na cholerę się udzielasz ze swoim wjazdem z tyłka sugerujący, że wszyscy którzy czarno na białym dają konkretne argumenty są "przygłupami? Tyle masz do powiedzenia na fakty i argumenty bo ktoś "profesjonalne zawodniczki" obraził i atak na kobiety, szybko kobiety na szańce bronić honoru dając błędne przykłady... Chcesz zabłysnąć to pokaż kiedy na Mistrzostwach Świata piłkarz faktycznie pomylił bramkę albo zamilcz.
  • Odpowiedz
niby mogę ale śmieszniej się pośmiać z incelakow. Nawet jak im 10 argumentów zarzuce to znajdą wymówkę, bo to mistrzowie wymówek. Dlatego są tacy #!$%@?.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bellie: Buahhaha :D. Dobra, #!$%@? na czarną, bo jak tak masz dyskutować to mi szkoda czasu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mruvek: to po kiego zaczynasz kolego wartościowy?
@fen1x: nie przypominam sobie żebym się udzielała w rozmowie z tobą dopóki nie zacząłeś tych żali

Serio, od razu nasuwa się to fajne przysłowie o uderzaniu w stół kiedy się czyta te wasze wypociny
  • Odpowiedz
nie przypominam sobie żebym się udzielała w rozmowie z tobą dopóki nie zacząłeś tych żali


@poprostuzyj: Jakich kuźwa żali? Ludzie tu starają się jak krowie na rowie wytłumaczyć, że załączony klip samobójów nie jest żadnym przykładem o którym mowa. Rozumiesz?

nie przypominam sobie żebym się udzielała w rozmowie z tobą dopóki nie zacząłeś tych żali


@poprostuzyj: Zaczęłaś w momencie włączenia się do dyskusji sugerując, że wcześniejsi rozmówcy którzy
  • Odpowiedz
@Janko29: ty sobie kpisz? Wiesz ile było w historii przypadków, że facet się po prostu pomylił i strzelił do nie swojej bramki? Spałeś pod jakimś kamieniem przez 30 lat?


@Bellie: Powiedz że trolujesz...nie można być tak głupią lub tak nie rozumiejącą dowolnej dyscypliny sportu...błagam
  • Odpowiedz
@Janko29: "nie rozumie dyscypliny w której występuje"??? atencyjny przygłupie, tak działa stres na który zwłaszcza chińscy sportowcy (produkty tresury fabryk mistrzów) są szczególnie narażeni, a Ty sugerujesz że to niezrozumienie dyscypliny którą uprawia się od pewnie 4ego roku życia. XD mam nadzieję że w końcu ci stanął na widok wszystkich plusów, które dostałeś za tę bezkresną bekę, pajacu.
  • Odpowiedz
@Ohjeny: Wiesz co jest przejawem głupoty? Załączanie osoby/osób która/które przez cały czas pisały o przykładzie bramek samobójczych, a nie o samej sytuacji z zawodniczkami. No ale..
  • Odpowiedz
@Bellie: Oho zaczyna się argument z dupy. Śmiejesz się z czegoś, z czego ja się nie śmieje? Masz czelność śmiać się z kobiety? Jesteś na pewno pryszczatym, zapuszczonym i otyłym incelem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jasonfly: może po prostu nie rozumiesz co się dzieje na boisku i każde holowanie piłki pod presingiem traktujesz jako pomylenie stron.
Nie ma większych szans abyś widział to gdziekolwiek w telewizji, bo tak niskiego poziomu nikt nie transmituje (chyba że w Kongo). Jedyna szansa, że jesteś nauczycielem W-F.
  • Odpowiedz