Wpis z mikrobloga

@peetee: Nie ogarniasz, czemu pobiegły w drugą stronę i się wymądrzasz.
One pobiegły w drugą stronę, by wrócić do strefy zmian i poprawnie przekazać pałeczkę (uprzednio zrobiły to już poza tą strefą), a nie dlatego bo są upośledzone i nie wiedzą, w którą stronę się biega na wyścigu.
  • Odpowiedz
@peetee: a ja widziałam, ale nie chce mi się teraz przetrząsać pół internetu, żeby znaleźć tego konkretnego spalonego. Incelaki i tak wymyślą jakąś wymówkę, tak jak wyżej "to nie była profesjonalna liga", "pan był czarny" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przekazać pałeczkę trzeba wewnątrz strefy zmian, na filmie widać że wybiegły poza nią (linia poprzeczna na torze) i chciały wrócić do wnętrza tej strefy. A potem nastąpiła faza logiki-zdezorientowanego-człowieka, tj. zaczęły wykonywać losowe ruchy i starały się wybrnąć. Według przepisów IAAF trzeba biec od startu do mety, więc za to zawracanie była dyskwalifikacja.


@toporro: jedyny normalny komentarz
  • Odpowiedz
żeby znaleźć tego konkretnego spalonego


@Bellie: jakiego spalonego?! Kobieto, Ty wiesz w ogóle o czym ty mówisz? XD

a ja widziałam


@Bellie: widzisz a ja ponad połowę życia oglądam piłkę nożną i nie widziałem, mimo że jestem aktywny we wszelkich możliwych mediach związanych z piłką więc nawet typowo kwejkowe rzeczy mnie nie omijają.
  • Odpowiedz
Nie ogarniasz, czemu pobiegły w drugą stronę i się wymądrzasz


@3nutria: sam nie ogarniasz, nieogarze. Widzisz w moim poście gdziekolwiek odniesienie do filmu opa? Odnoszę się tylko do zarzutów @Bellie że jakiś piłkarz kiedykolwiek pomylił kierunki.
  • Odpowiedz
@Kutecz: chyba ty nie masz pojęcia o czym piszesz. W Katarze dużo zawodników tak popadało, najwyżej zarejestrowana temperatura ciała to 40 stopni bo takie tam mają upały. Karetka pozabierała wielu zawodników. Są oczywiście stadiony z klimą, ale to i tak nie daje optymalnych warunków do biegania.
  • Odpowiedz
Ot, Chinki schrzaniły zmianę, na szybko stwierdziły, że się wrócą i wykonają ją poprawnie, wyszło komicznie bo całkiem się pogubiły. Pewnie wolały być sklasyfikowane na ostatnim miejscu niż zdyskwalifikowane za błąd. Prawdopodobnie wynika to z jakiegoś stypendium, albo nagrody od federacji za zajęte miejsce (może chińskia federacja nie płaci za dyskwalifikacje czy coś). Sytuacja bardzo nietypowa i na pewno z zewnątrz bardzo śmieszna. Cała historia.

Ale to co tu w komentarzach dziewczyny
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: Przeczytałeś chociaż, obejrzałeś nagranie? Czy po prostu łyknąłeś clickbalta? Źle zmieniły, przekroczyły strefę zmian i chciały się cofnąć, żeby poprawic przekazanie pałeczki, chociaż bieg i tak był już przegrany, więc biegły przez chwilę w drugą stronę.Pogubiły się przy tej zmianie, co zdarza się często, również w męskich gwiazdorskich sztafetach USA czy Jamajki. Owszem, wyszło śmiesznie, ale to nie jest tak, że biegły w drugą stronę myśląc, że dobrze biegną.
  • Odpowiedz
pełno jest piłkarzy co pomylili kierunki


@Bellie: nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz i jeszcze dalej brniesz. Obejrzałem w zyciu tysiące meczów i do tej pory kojarzy mi się gdzieś chyba jeden taki przypadek (ale nie jestem nawet pewien) gdzieś w środku boiska, gdzie nie do końca nawet było wiadomo czy naprawdę się typowi pomyliło czy po prostu wynikało to z konkretnej sytuacji i facet zrobił z piłką trzy kroki
  • Odpowiedz