Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@airavandrel: zapach UV nie umywa się do ecosolventu. Pamiętam jak drukowałem mega czerwone grafiki na dwóch rolandach jednocześnie. Aż człowiek cały przechodził tym zapachem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@hashash1: Z polsko-duńskiej perspektywy, duża firma = nieduża odpowiedzialność. W polskich januszexach gdzie ludzie są zatrudnieni na minimalnej + premia pod stołem, to z tej premi mogą mieć coś urywane
@hashash1 Nie będzie tak że nie przyjmie. Klient może złożyć reklamację na różne rzeczy typu czy format gazety się zgadza, kolorystyka, czy wszystkie strony są równa, jak dobrze jest wykonana oprawa czy zszywki lub klejenie, zabrudzenia na druku, pakowanie itd.

Drukarz jest odpowiedzialny za cały druk na swojej zmianie, także pracowników którzy pracują przy maszynie a także tych co pakują.

W przypadku reklamacji przychodzi pismo do wyjaśnienia i w razie powtarzających się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MikiGRU: Nie wiedziałem, że w Polsce tak wzrosły płace w przeciągu 5 lat odkąd wyjechałem. Dobra zmiana, może czas wrócić.
@hashash1: W dużym januszeksie (100+ pracowników) na Śląsku miałem 2,5k + 400 premii (2015 rok) z której zabierali tak jak @501st napisał. Pamiętam parę osób co grubo wtopili przez nieuwagę i płacili w ratach po 2k nawet.