Wpis z mikrobloga

#pracbaza #logikarozowychpaskow #zalesie #heheszki

Właśnie Pani Krystyna przez przypadek skasowała sobie swój plik WORD na którym pracuje, jak go nie odzyskam to ona się zwalnia.

Babka pracuje w firmie chyba od początku jej istnienia jakieś 10 lat - wszystkie dokumenty, zestawienia, itp. miała w 1 pliku .doc który miał z 3000 stron.

- 2000 razy mówiłem, żeby sobie to podzieliła jakoś, chociaż na lata albo zmieniła higienę pracy,

- w sumie mogłem jej zrobić jakiś backup tego, albo skrót na dysku sieciowym

No w sumie to chyba ja #!$%@?łem bo mogłem się domyśleć, że to kiedyś ona coś odwali z tym plikiem.

Zobaczymy jak szybko to odzyskam i czy odzyskam i w jakim stanie
  • 136
  • Odpowiedz
@MMARS

Ludzie dzielą się na tych, którzy robią kopię zapasową oraz tych, którzy będą ją robić ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


Najprawdziwsza prawda na świecie. ( )

Ignorancja faktu, że coś może się stać, zawsze tak się kończy. I to jest bardzo pouczające. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@math3 To nie ten wiek. Moja matka na początku pracowała na takim kalkulatorze a'la kasa fiskalna wielkości współczesnego laptopa, na którym drukowało się wszystkie obliczenia. I nie miała problemu z przejściem na pakiet Office.

OP po prostu trafił na nieudacznika życiowego, który po raz pierwszy dostał urządzenie elektroniczne w wieku 40 lat i przez to nie wie, co z tym zrobić.
  • Odpowiedz