Wpis z mikrobloga

#pracbaza #logikarozowychpaskow #zalesie #heheszki

Właśnie Pani Krystyna przez przypadek skasowała sobie swój plik WORD na którym pracuje, jak go nie odzyskam to ona się zwalnia.

Babka pracuje w firmie chyba od początku jej istnienia jakieś 10 lat - wszystkie dokumenty, zestawienia, itp. miała w 1 pliku .doc który miał z 3000 stron.

- 2000 razy mówiłem, żeby sobie to podzieliła jakoś, chociaż na lata albo zmieniła higienę pracy,

- w sumie mogłem jej zrobić jakiś backup tego, albo skrót na dysku sieciowym

No w sumie to chyba ja #!$%@?łem bo mogłem się domyśleć, że to kiedyś ona coś odwali z tym plikiem.

Zobaczymy jak szybko to odzyskam i czy odzyskam i w jakim stanie
  • 136
  • Odpowiedz
@samuraj24: wszyscy tak wyśmiewają ludzi ze starszego pokolenia lub śmieją się z Januszy, którzy nie potrafią obsługiwać dzisiejszej technologii, a nie widzę żeby ktokolwiek próbował się postawić na ich miejscu.

Ci ludzie nie wychowywali się od dzieciaka z technologią w ręku, ich życie wyglądało zupełnie inaczej, było o wiele mniej dynamiczne kiedy mieli te 20-30 lat. Ich mózg zaadoptował się do tamtych warunków i nie był wystawiony na potrzebę adaptacji do
  • Odpowiedz
@zexan: Ale bajeczki pana idealisty. Jakbyś popracował trochę jako helpdeskowiec to inaczej byś gadał. Stare baby, nieogarniete mlode baby i #!$%@? menago to wrzody na dupie, które nie potrafią się uczyć i nie chcą się uczyć w dodatku jak w przypadku OP-a stosują szantaże, strasznie kierownikami i ogólnie są bulwami, które nie tyle nie wiedzą o co chodzi tylko wiedzą, że nie możesz im nic powiedzieć i to wykorzystują.

( ͡
  • Odpowiedz
Wielokrotnie, do skutku. Struktura mózgu potrzebuje czasu, żeby się dostosować.


@zexan: a ile tego czasu? Bo znam z pierwszej ręki przypadek, że 20 lat to za mało.
  • Odpowiedz
Ludzie dzielą się na tych, którzy robią kopię zapasową oraz tych, którzy będą ją robić ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@MerytorycznieNiepoprawny: Myślenie komputerowych dyletantów, którzy pchają 400-gigowe backupy tempów i śmietnika, tylko po to, aby w krytycznym momencie okazało się, że akurat C:\Users\Grażynka\Desktop\WAŻNE PLIKI OD 2001\GIGAWAŻNYPLIKODKTÓREGOZALEŻYISTNIENIEFIRMY.PSD nie został załączony xDDDDDDDDDD
@PanHeniek45:
  • Odpowiedz
To jest Januszex póki baba robi swoją robotę i niema skarg klientów na nią to gówno go to obchodzi.

@samuraj24: no i prawidłowo.

Szef ktory #!$%@? sie do byle czego, mimo ze robisz swoje to jest chyba najgorsze co moze byc...
  • Odpowiedz
@samuraj24: Widziałem coś podobnego.
~Typiara doklejała nowe tabelki do samego dołu arkusza excela.
~Mówi, że jej nie drukuje dobrze
~"Okei zaraz zerknę"
~Czcionka 72, na zoomie 25%
~Kolumny #!$%@? jak WTC w 2001
~"Okei, a gdzie pani ustawiła obszar wydruku"
~"OBSZAR #!$%@? CZEGO"
~"A jak pani drukuje"
~"No zaznaczam i drukowało się"
~Zaznaczam wszystko, usuń formatowanie
~"Ooo, teraz to nic nie widać, niech pan to przywróci"
~Zoom na 100% zamiast 25%
  • Odpowiedz
  • 83
@zexan Op nie kazał uczyć się tej kobiecie latexa, tylko dzielić dokumenty na pliki. To jest zwykła krnąbrność, op mówił jej o tym ponoć sto razy.
  • Odpowiedz