Wpis z mikrobloga

Jak ktoś nie umie zrobić przewrotu w przód, w tył, kopnąć prosto piłki, skoczyć w dal czy przebiec 100 metrów to należy takie osoby publicznie skazać na ostracyzm żeby się wzięły za siebie - dla ICH zdrowia.


@rachuneksumienia: Toś wymyślił. Na wfie i przez wiele lat później byłam łamagą, a teraz biegam i chodzę po górach, podczas gdy większość moich koleżanek/kolegów ze szkolnych lat siedzi na tyłkach, tyje i grażynieje/januszeje. Lepiej
@rachuneksumienia myślę racjonalnie, mam empatię i nic mi jeszcze mózgu nie zjadło, w przeciwieństwie do ciebie.

A co jak taki dzieciak będzie miał słaba psyche i sobie coś zrobi? Znam przypadek gdzie jeden dzieciak wyśmiał drugiego, a ten się powiesił zostawiając list z wytłumaczeniem, że ktoś go wyśmiewał. 18latek.

Oho. Trafiłem na osobę która poci się jak wchodzi na 1 piętro ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Coś tego pokroju
@rachuneksumienia btw przypomniało mi się, że moja koleżanka mówiła ciągle, że ja to jestem dziwna, jakaś informatyka mnie interesuje i programowanie.. na co to komu ( ͡º ͜ʖ͡º) muszę koniecznie zagrac z nimi, żeby wygrali, a ja jestem lepsza od innej zawodniczki i jak to ja mogę nie chcieć?!!1

Potem 3 lata mówienia, że ona będzie robić karierę. Ma 20 lat i biodro do wymiany, kilkanaście złamań,
@NeverOn: bo siłownia jest zajebista i 99% ludzi ją lubi ale w szkole to tylko te #!$%@? gry zespołowe gdzie nie dość że trzeba #!$%@?ć jak nie wychodzi to jeszcze trzeba brać na siebie całą odpowiedzialność za porażkę, pluję na taki w-f... nic mi tak psychiki nie zniszczyło jak codziennie granie w piłke na tych lekcjach xddd