Wpis z mikrobloga

Natomiast w tym przypadku, to czy ja ustąpię miejsca jakieś ciężarnej kobiecie, osobie starszej itp to kwestia mojego podejścia, chęci i dobrej woli.


@AryanWonderBoi: Nie, to kwestia regulaminu. Jezeli nie ustapisz, moga cie wywalic z pojazdu.
  • 19
@markkk92 no przecież poproszenie o ustapienie to niektórych przerasta. Nie sądzę by ktokolwiek w miare wychowany odmówił. Jesli kogos sobie wyobrazam to raczej karyne albo sebka patusa z otwartym zuberkiem, ktory mowi żeby #!$%@?. Ale normalni ludzie?

#!$%@?, to jest standardowe zachowanie, a nie stanie nad kimś w milczeniu i gadanie do siebie jacy to ludzie niewychowani. Wystarczy poprosic, nawet jak sie nie jest w ciąży czy jest sie starym czlowiekiem (albo
Ale wszyscy tu jesteście #!$%@?, ogółem wiadomo że jak jest ktoś po kim widać że nie da rady samemu stać to należy mu ustąpić nawet bez proszenia, ale z drugiej strony nikt nie ma obowiązku być czujnym jak żbik i patrzeć czy akurat jakaś locha z brzuchem albo ktoś starszy wszedł do środka komunikacji także obojgu wam #!$%@? w dupe
@Kenteris: Znaczy dotykasz kolejnego tematu. I to trochę temat tabu bo sam już napisałeś jak postrzegane są kobiety na tym portalu. I to widać tak samo po tym screenie. Hipokryzja tego portalu i jego użytkowników nie jest niczym nowym. Ja jeśli jadę transportem publicznym i widzę osoby potrzebujące pomocy to staram się pomagać- tak zostałem wychowany.
@illustratum-monachus: Nie jeżdżę juz. Chyba że po alkoholu jako zastępstwo. Anyway, regulamin tak jak
@AryanWonderBoi: Ja się nie napinam w dupie mam że ludzie na ciebie patrzą jak na wieśniaka ktorego rodzice mieli w dupie bo nie nauczyli podstawowych rzeczy takich jak ustępowanie miejsca starszym i kobieta w ciąży. Zwykły burak i tyle.
@AryanWonderBoi: o czym ty #!$%@? z tym rycerzem?
koleś jest zniesmaczony i ma rację. Empatia wobec drugiego człowieka określa nasze człowieczeństwo, a poziom kultury osobistej stopień naszego ucywilizowania. Jeśli jesteś taką parówą, że widząc niedołężną osobę czekasz aż ona cie łaskawcę poprosi o zwolnienie miejsca to gratuluje mentalnego powrotu do jaskini.