Wpis z mikrobloga

@simperium: Jeżdżę do pracy codziennie rano tramwajem i zabijam czas przeglądając wykop. Mam teraz się rozglądać na każdym przystanku czy ktoś może aby nie potrzebuje abym mu ustąpił miejsca? Gdyby tylko istniało jakieś sensowniejsze rozwiązanie...
  • Odpowiedz
zabijam czas przeglądając wykop

@Delfin17: właśnie widać ( ͡° ʖ̯ ͡°) .

Mam teraz się rozglądać na każdym przystanku czy ktoś może aby nie potrzebuje abym mu ustąpił miejsca?

No tak, bo to nie wystarczy szybki rzut okiem, tylko trzeba dokonywać pełnej parominutowej analizy.

po to są gumki, tabletki, spirale itd. żeby gówniaków nie robić. A jak zawsze chcesz siedzieć to znajdź sobie gacha z autem.

@
  • Odpowiedz
@simperium Ale dlaczego to ja mam być tą osobą która ma sprawdzać czy ktoś nie potrzebuje usiąść? Może staruszek jedzie jeden przystanek, może 999 innych powodów które kończą się tak że wstaje żeby ustąpić miejsca, a potem siadam bo jednak nie trzeba. Tak trudno poprosić?
  • Odpowiedz
Tak trudno poprosić?

@Delfin17: a napisałem gdzieś, że zwalniam drugą stronę z równie podstawowych zasad współżycia w społeczeństwie? Kultura wymaga, by reagować. Korona z głowy nie spadnie. Oczywiście wszystko jednak w granicy rozsądku.
I tak jak są debile, którzy nigdy nie ustąpią, tak są też debilki, które będą wykorzystywać każdą okazję do granic możliwości. Na szczęście jest ich mniejszość. I oby tak zostało.
  • Odpowiedz
@markkk92: tutaj połowa użytkowników zachowuje się jakby latami była gnębiona w szkole. Spojrz na to jak na sposób dowartościowania się dla ich zdeptanego ego. W dalszej kolejnosci tworzą jakies wzajemne grupy wsparcia, zeby wspólnie głaskac się po jajkach. Dość czeste zachowanie wsrod ludzi, ktorych zdanie nic nie znaczy. Nie warto sobie dupy zawracać.
  • Odpowiedz
@markkk92: No, na tym cywilizowanym i kulturalnym zachodzie jak ktos potrzebuje miejsca to pyta - i po sprawie.
Tfl w Londynie rozdaje przypinki ze sie jest w ciazy i wtedy zwykle ludzie ustępują sami - ale znowu, świadomie taka przypinkie sobie przypinasz.

Ja nie wiem czy to nie jest jakiś polski nawyk - ze nie dość, ze mi siem należy to jeszcze wszyscy wokoło maja to egzekwować bez pytania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
I w tym gównie przyszłość narodu ehh.. chociaż nie, bo i tak w życiu kobite bedą widzieć tylko na filmach, przegrywy ( ͡° ͜ʖ ͡°) oni są jeszcze wszyscy za młodzi i nie wiedzą jak życie działa, szybko ich zweryfikuje.
  • Odpowiedz
@markkk92: Ale mają rację. Nie będę siedział jak na szpilkach i wodzil wzrokiem czy ciężarna baba nie wchodzi. To nie jest żaden mój obowiązek. Ustapilbym bo jestem miłym gościem, ale to moja wola
  • Odpowiedz