Wpis z mikrobloga

o normalne że jeżeli place za usługę to oczekuje odpowiedniego poziomu tej usługi. Natomiast w tym przypadku, to czy ja ustąpię miejsca jakieś ciężarnej kobiecie, osobie starszej itp to kwestia mojego podejścia, chęci i dobrej woli.


@AryanWonderBoi: Raczej kultury i troche empatii. To tak jakbys powiedzia, ze idziesz do restauracji, zapłaciłeś i masz w dupie całe savoir vivre, dlatego żresz rękami, bo to tylko kwestia twojej chęci i dobrej woli zeby
@AryanWonderBoi zmienisz zdanie jak kiedyś Twoją ciężarna żona zemdleje w tramwaju czy gdziekolwiek, albo nawet gorzej się poczuje, bo nie będzie chciała się narzucać innym ludziom, żeby ominąć krzywe spojrzenia właśnie takich ludzi jak Ty, bo jak sam powiedziałeś to zależy od dobrej woli (mimo że masz samochód zdarza się że kobieta w ciąży będzie musiała pojechać tramwajem czy autobusem bo akurat będziesz w pracy lub cokolwiek) . Ustąpienia jej miejsca nie
Ja widzę, ze niektórzy nie rozumieją, ze tu nawet nie chodzi o samo ustąpienie miejsca tylko o ten incelowy bełkot o ruchaniu. Wstyd ludzie, ze nie macie oporów przed pisaniem takich rzeczy XD jeszcze nauczyliście się jednego słowa: bialorycerz i je powielacie przy każdej możliwej okazji. Co to ustępowania miejsca , rozumiem ze nie każdy ma oczy dookoła głowy, czasem jesteśmy zmęczeni. Ja jak się dobrze czuje to nie mam żadnego problemu
Już od podstawowki tłucze się w szkołach, ze osoby starsze, ciężarne i matki z dziećmi to są osoby którym powinno się ustąpić miejsca bo JEST SIĘ DOBRZE WYCHOWANYM


@arteria: świetny "argument" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak by ci w szkole uczyli że do tramwaju wchodzi sie na golasa to też byś ślepo przyjęła to jako DOBRE WYCHOWANIE?
Ludzie, nauczcie sie myśleć samemu i czasem weryfikujcie rzeczy, z
@arteria: Nie rozumiem dlay te "argumenty" miałyby do mnie przemawiać. Ciężarna w pełni świadomie wybrała większe obciążenie organizmu - powinna zadbać, żeby mieć odpowiedni transport.

Ale nieee, już w ciąży zaczyna się eksternalizacja kosztów która się ciągnie od ustępowania miejsca, przez 500+ po alimenty.

Kobieta zachodzi w ciążę i WSSYWCY nagle muszą jej pomagać realizować jej plan prokreacyjny?