Wpis z mikrobloga

@AryanWonderBoi: ustępowanie ciężarnej to powinien być obowiązek. Tak, obowiązek, a ja nawet nie lubię dzieci. Ciężarna podczas wypadku ma taki środek ciężkości, że automatycznie leci na brzuch. Pewnie, niech się #!$%@? stanie krzywda kobiecie w ciąży bo ja płacę 2 zł za przejazd, jestem #!$%@? kimś xd nie dość, że mizoginia ma się tu dobrze, to jeszcze zwykle szczeniactwo też
@suqmadiq2ama: @zuku_byl_zajety: @smk666: @TheAdonaiBouncer: i kilka innych, ale nie mam czasu oznaczać

Wklejam tekst napisany przez lekarza, bo chyba nie chce się wam szukać takich skomplikowanych informacji. Jak przeczytacie to może zrozumiecie o co tu chodzi.

A teraz przejdźmy do konkretów medycznych.

Napiszę to jeszcze raz - pierwszeństwo jakie się należy kobietom w ciąży już od pierwszych tygodni to nie fanaberia i jakiś tam społeczny przywilej dobroduszności, tylko
@markkk92: Zbroja wypolerowana rycerzu?

To normalne że jeżeli place za usługę to oczekuje odpowiedniego poziomu tej usługi. Natomiast w tym przypadku, to czy ja ustąpię miejsca jakieś ciężarnej kobiecie, osobie starszej itp to kwestia mojego podejścia, chęci i dobrej woli.

Jakiego poziomu uslugi, co ty #!$%@?. Kierowca autobusu cie zmusza do tego? Czy ta kobieta?
Nikt ci nie każe ustepowac, to kwestia kultury a nie obowiązku. Śmieszne jest to, ze tak
@arteria: Skoro to problem medyczny i o tak ciężko to po co w ogóle gdzieś jedzie? Ma siłę jechać #!$%@?ć po galerii albo na ploty z innymi żmijami to ma siłę stać. O pracy nie wspominam ale nie znam przypadku, żeby jakaś nie #!$%@?ła na L4 jak najszybciej się da.