Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze? Że normalni ludzie, którzy nie są ani prawakami ani lewakami, nie mają skrajnych poglądów, sa tolerancyjni ale jednocześnie tradycyjni, ludzie którzy po prostu chcą uczciwie pracowac i godnie żyć NIE MAJĄ #!$%@? NA KOGO GŁOSOWAĆ W TYM KRAJU. W każdej partii oszołomy, normalnych, uczciwych polityków można policzyć na palcach jednej ręki. Reszta to albo miernoty, albo oszołomy i to się tyczy WSZYSTKICH PARTII. Taki obraz naszej klasy politycznej.
#bekazpisu #bekazpo #wybory #polityka
  • 172
@krootki: dokładnie spotyka mnie to samo, jak mówię, że nie idę na wybory bo nie ma na kogo głosować to wyzwiska w moją stronę i fala minusów, a najlepszy był wczoraj jeden koleś jak to na mirko zachwalał KO po czym patrze w jego profil, a tam email z rokiem urodzenia gdzie wychodziło, że jak PO było u władzy to on do gimnazjum chodził i taki ktoś wyzywa jeszcze innych od
KO gra tylko po to żeby zdobyć władzę


@dajciemnienicknormalny: szczerze to wątpię, że na tym im zależy. A nawet jestem przekonany, że niespecjalnie. Walczą o jak najlepszy wynik i wprowadzenie możliwie dużej liczby posłów, ale w tym momencie nie są przygotowani do rządzenia. Sposób prowadzenia przez nich kampanii, zwłaszcza na początku, też nie wskazuje na to, że są zdeterminowani. KO zależy na wygraniu Senatu (przez opozycję), a w Sejmie - na
@asd23434asd: Ale #!$%@?, jakoś nikt nie głosował na Gwiazdowskiego, wcześniej była demokracja bezpośrednia to cały wykop rżał z tramwajano i kąpieli odbyta.
Ludzie mają się za wielce oświeconych, a nawet nie analizują programów wyborczych, liczą się uśmiechy, wystąpienia, show, a nie konkrety. Przyszedłby tu ktoś kto rzeczywiście zasługuje na głos, ale miałby krzywe zęby i garba to rechot wykopu słychać byłoby za kaukazem, a potem po wyborach #!$%@? pis111!!

Zresztą też