Wpis z mikrobloga

@seanconnery: i tak najlepsze było to, że po tym odkryciu wszyscy czekali na kolejny ruch klocka, jakieś komentarze na temat demaskacji czy cokolwiek w tym stylu, a on wrzucił o ile dobrze pamiętam "Najlepsza chińska gra, ale ja nie lubię". Klocuch to Klocuch, nie śledziłem spray i może to być Ptak, a może nie być, dla mnie wystarczy fakt że utrzymuje content na spodziewanym poziomie i nie muszę wiedzieć kim on
@Shatter no nie wiem, o wystawie jednak bylo głośno przed jakimś stalkiem, pomyślałeś że niczego by nie anulowali gdyby nie było realnego zagrożenia (tj. ptak nie klocuch)? nie wystalkowano go na podstawie wskazówek z filmów tylko zaczęło się od facebooka
@DumnaAniemia Wolę poprzestać na demaskowaniu awatarów w niedzielny wieczór niż polować na kogoś na facebooku ;p
Patrząc obiektywnie, komentarze same w sobie niczego nie dowodzą, bo mogły oznaczać cokolwiek i to my sobie dopasowujemy znaczenie, które pasuje pod teorię. Ale tak szczerze, wydaje mi się, że w kontekście informacji jakie znamy, no... zbyt dużo wątpliwości nie pozostawiają....
Może ktoś jeszcze wypowie się w tym temacie, ale ja wolę w to dalej nie
@seanconnery myślę, że wiele osób lajkuje content związany z Klocuchem, Nrgeekiem itd. ciężko mi to uznać za dowód.
I pamiętam, jak ktoś zapytał się go, czy jest tym słynnym "Kolcuchem" i odpowiedział zgodnie z prawdą, że nie jest xD