Wpis z mikrobloga

@elektryczny_pastuch:
Problem czy nie problem? Po mdma bywało tak, że inne rzeczy bardziej mnie interesowały niż sprawy seksualne. Jak się wkręciłem w taniec to nic innego już mnie nie interesowały. Na pewno nie było jakoś bardzo trudno o erekcję, może minimalnie trudniej niż na trzeźwo.

Natomiast po amfetaminie ruchać się chce niesamowicie ale człowiek bardzo łatwo się rozprasza i myśli idą na jakiś inny temat. Żeby nie opadł musisz pilnować, żeby
  • Odpowiedz
@elektryczny_pastuch
Mi po MDMA nie bardzo chce stać. Tłumaczę to w ten sposób, że mózg ma na fazie coś w rodzaju orgazmu i nie ma motywacji do tego prawdziwego.
Najlepsze jest to, że nawet jak nie stoi to doznania są nieziemskie i na koniec jestem bardziej spełniony niż po niejednym pełnym stosunku. Cieszy sam dotyk i dawanie rozkoszy kobiecie.
Jeśli chodzi o kobiety po emce to nie mam doświadczenia, ale chyba dla
  • Odpowiedz
@Hanysek Ja tam mam po emce mega ochotę. Z początku też myślałem, że trochę szkoda fazy na seks. Jednak jest zajebiście i to mimo tego, że nie chce stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@elektryczny_pastuch Ja na co dzień nie mam z tym problemu. Stoi zawsze. Ale dzięki. Może kiedyś spróbuję z ciekawości.
Czasem jak czuje, że jestem bardziej zmęczony i chcę podbić formę to kawka + np. pseudoefedryna w dawce na kaszel i do tego zioło, które jest u mnie niemal nieodłącznym elementem ruchanka i jest git.
Chyba, że proponujesz to do miksu z emką. Nie wiem czy to można łączyć...( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
Do tej pory próbowałem tylko pixy i nie było problemu z postawieniem masztu. Gorzej było z dojściem ale wszystko jest do zrealiziwania
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem, że czytają to doświadczone bestie, więc zapytam jaka jest różnica w doznaniach między kryształem a pixą? Serio ochota na sex po wzięciu kryształu jest większa?
  • Odpowiedz