Wpis z mikrobloga

@generator_beki haha, 4 rano budzik, przeważnie kładę się spać jakoś wpół do drugiej, czasami i po 12h robie, do tego robota wymagającej ciągłego skupienia (percepcyjnego), nie wiem dlaczego jestem takim masochistą... (,)
@ladzik: idzie się przyzwyczaić, na weekendach kimam do 8 więc wtedy ładuje baterie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak byłem gówniakiem 9-10 lat to całe wakacje wstawałem o 6 rano bo mi było szkoda dnia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@Ansos: to już chyba przesada, współczuję.
Chociaż mam w
@generator_beki nie no, ja też w takich godzinach pracuje i wstaje o 4:55 ale Idę spać szybciej zdecydowanie. Jak mam fazę na bieganie to nie dałbym rady spać po 5-6h,a coś takiego jak wyspanie się na zapas, czy odespanie braku snu nie istnieje :-P
@ladzik: pewnie z wiekiem tez będę potrzebował więcej snu ale na lvl 25 na spokojnie mi tyle wystarcza i jeszcze mam siłę pójść na halę 2h pograć w siatkówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem czy istnieje czy nie ale ja po weekendzie i 8h spania czuje się w poniedziałek jak młody bóg ;)
@Ansos: ja lubię 2 zmianę zimą bo wtedy mam pół dnia rano na modelarstwo w dobrym świetle, a jak wrócę o 14:30, zjem obiad itd. to zostaje mi godzina dobrego oświetlenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Na 3 zmianę lubię pójść ale tylko na tydzień w miesiącu.