Wpis z mikrobloga

Jak mam się zachować w sytuacji gdzie nie mogę przyjść do pracy, jestem w grafiku, a rozmowa z szefami nic nie daje - każą przyjść. Posiadam umowę o pracę i aktualnie 0 dni urlopu. Mam bardzo poważny powód i jeśli będę zmuszony to po prostu nie przyjdę do pracy. Wtedy najprawdopodobniej wleci dyscyplinarka, jakie mogą być konsekwencje takiego rodzaju zwolnienia i czy mam w ogóle jakieś wyjście z sytuacji? #pracbaza #praca #pomocy
  • 155
@HotKoreanGrill: oddanie krwi wydaje się najlepszym i legalnym rozwiązaniem. Tylko później przygotuj dyktafon jakby chcieli Cię zwolnić.

Jeszcze jest opcja zastępstwa. Zastępstwo może być zrobione przez kolegę (nie musi być z tej pracy), ale to musisz sobie więcej poczytać o tym bo nie pamiętam do końca jak to działało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WiesniakzPowolania: jak ma to jemu pomoc to może i kupę robić do góry nogami w szpitalu. O ile to nie jest miganie się od roboty. A argument o tym, że DOROŚLI PRZYCHODZĄ PO PRACY to jest mistrzostwo, #!$%@?łeś teraz do pieca xD
Nie daj Boże ktoś będzie mieć wolne i przyjdzie przed południem, to znaczy z automatu że się zbłaźni xD? Nie ma to jak za kogoś decydować, jakie ma i
@buczubuczu: Chłopcze. Dziewczyna jest w szpitalu i ma opiekę ? Jest. Op musi w trakcie operacji tam być ? Po co ? żeby patrzeć na sufit ? jego dziewczyna pewnie bedzie pod narkozą i nie bedzie swiadoma jego obecnosci tam ani w trakcie ani pewnie kilka godzin po .Wiec co jego obecność tam da? Martwić o nia się może równie dobrze w pracy. Po operacji i tak nikt mu nie pozwoli