Wpis z mikrobloga

Beka z Polaków, którzy stawiają Ukrainki nad Polki xD
Wy naprawdę nie wiecie, ze Ukrainki są wychowywane w taki sposób, aby znaleźć bogatego faceta, który stanie się ich sponsorem?
Mój były nigdy nie miał powodzenia u kobiet, pierwszy seks jakoś w wieku 24 lat. Zawsze dostawał kosza od Polek, ale jak zaczęło mu się powodzić (15k) to zaczęły się nim interesować Ukrainki. Jak on je wychwalał xD ze takie ładne, ze pracują, ze rodzice bogaci xD

A teraz ten beciak płacze na wykopie, ze jego Ukrainką po ślubie rzuciła prace o wymaga, żeby ja utrzymywał. W dodatku nie daje mu się nawet dotknąć xD

Za każdym razem każdy was ostrzega, a wy "ta jest inna" xD

Kiedy wy się nauczycie beciaki, ze jak nie chce was żadna ładna Polka, to ładna kobieta ze wschodu chce was tylko ja betabankomat xD
Już pomijam fakt, ze ta dziewczyna była raczej przeciętnej urody, na pewno żadna piękność. Ot taka zwyczajna dziewczyna.

Proponuje nowy tag #p0lak czyli naiwny typ, którego nie chce żadna atrakcyjna Polaka i zostaje beciakiem dla kobiet ze wschodu.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #przegryw #feels
  • 69
@OfCourseIStillLoveYou ale sie oburzyli. Prawda boli. Jak te wychwalanie ukrainek podstawie pod laski z mojej roboty to mi sie smiac chce.

Pierwszy przyklad z brzegu:
Zagadalem do fajnej laski. Okazalo sie ze ukrainka. Super sie z nia gadalo. Mowila ze ja przeniesli z innej zmiany (na ktorej kumpel jest liderem) bo potrzebowali ludzi u nas.
Mila i ogarnieta.

Tydzien pozniej ze wspomnianym kumplem poszedlem na piwo. Okazalo sie ze laska to swiadek
Wy naprawdę nie wiecie, ze Ukrainki są wychowywane w taki sposób, aby znaleźć bogatego faceta, który stanie się ich sponsorem?


no i czym to się różni od przeciętnej polki?

Ukrainka nad p0lką ma tę przewagę, że jest miła, zgrabna, oszczędna w makijażu, uprzejma, kulturalna, pomocna oraz chętna zwarta i gotowa

p0lka tylko myśli o tym, aby dać się wyruchać bez gumy i jak już zajdzie w ciążę i jej pozycja się umocni