Wpis z mikrobloga

jeżdżę już ponad tydzień takim #volvo #s60 z tego roku i wg mnie na plus:
- prezencja, ponadczasowy design
- siedzenia, bezbłędne
- audio, klasa
- materiały i spasowanie, bezbłędne lepiej niż w C klasie Mercedesa
- bucik jest 2.0 T5 250KM
- pilot asist jak działa to zajebisty gadżet powinni go rozwijać w jeszcze większa autonomie, na autostradzie można prawie przysnąć
- dysze w wycieraczkach

na minus:
- wjeżdżasz pod wiadukt przełączają się światła potem duży lag żeby się przelaczyly z powrotem
- start/stop system #!$%@? wyłącza się nawet przy zmianie trybu jazdy po za tym trzeba go wyłączyć z poziomu ekranu a nie fizycznego przycisku
- promień skrętu słaby
- kamera cofania w nocy ciemno jak w dupie, skoda ma lepszą
- pilot asist potrafi się wyłączyć bez ostrzeżenia i można wylądować w rowie.
- system inforozrywki jakaś taka bieda funkcjonalna
- kierownica trochę #!$%@? bo cały czas walczy z kierowca podczas jazdy odbijając się od linii, można zmienić w ustawieniach

z rzeczy drobnych:
- te duże nawiewy obok ekranu wieją na ręce przy kierownicy zamiast na ciało i to #!$%@?
- apple carplay zawiesza się czasem
- panel sterowania szybami sprzed 20 lat nieergonomicznie umieszczony, tutaj C klasa jest dużo lepiej przemyślana
- karta wpadła mi za schowek na tunelu środkowym. odsłoniłem boczek tunelu a tam była inna karta miejska + bilety parkingowe, czyli nie mi pierwszemu
- ten tunel środkowy jakiś taki wysoki jakby ktoś kredens #!$%@? do auta
- design wnętrza trochę taki mało zaskakujący już się opatrzył ale Volvo ma to do siebie ze lubia klepać jedna rzecz latami
- przycisk załączania silnika, przerost formy nad treścią, brakuje żeby się jeszcze świeci
- przyciski na kierownicy takie jakieś plastikowe, chyba to jest ten chiński pierwiastek który wszedł po cichu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to tyle na szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_xESba6mKXYaGzz6DKaEfoCXYi5ziqZsb.jpg
  • 5
@o_co: póki co jeszcze żyje wiec tak robiłem, ale odruchowo człowiek zaczyna wierzyć w nieomylność systemu i daje mu coraz bardziej prowadzić aż tu w pewnym momencie widzisz jak zamiast skręcać to wali prosto na łuku drogi nawet nie alarmując, może lekkim wibracjami bo przekracza się linię
@bizn: sory za koparkę, ale możliwe że będę w tym roku kupował.
Jak auto się sprawuje po roku? Czy rozglądałeś się jeszcze za czymś innym? W tej cenie można mieć np arteona albo superba.