Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 391
Byłam ostatnio na randce z #tinder
Już w rozmowie typ chciał coś podpytać o hehe seksik, więc jasno zaznaczyłam, że nie jestem zainteresowana tego typu relacja. Rozmawialiśmy dalej, więc uznałam, ze skoro dalej chce się spotkać to to zaakceptował.
Na spotkaniu ciągle robił jakieś nawiązania do seksu, a nawet zapytał czy jedziemy do niego. Odmówiłam, posiedzialam chwile i zwinęłam się do domu.
Po spotkaniu jeszcze postanowił napisać do mnie i ponownie zapytać o ruchanie. Znowu odmówiłam.
Wczoraj jeszcze raz postanowił dopytać o to samo i już nie wytrzymałam.
#niebieskiepaski serio tak trudno zrozumieć, ze ktoś nie ma ochoty na wasz bolec? Przestancie robić z siebie frustratów seksualnych.
Osobiście uważam, ze gdyby ktoś nie robił nacisku na ruchanke to szybciej bym mu dała dupy niż kiedy ma takie niezdrowe parcie ¯\(ツ)/¯ #zwiazki #seks #stulejacontent

#archiwumwpisow
Pobierz
źródło: comment_3zCRx8H4SY6II2Aiaimi4yHw5trc7ari.jpg
  • 252
@anyvu: I tak trzymam kciuki żeby faceci z większym zrozumieniem podchodzili do tego co piszesz :)

PS. Moja rada jest taka żebyś pisała że od seksu masz już faceta. Będzie lepszy efekt. Lepiej zrozumieją. Gwarantuję.
Randka = seks? Od kiedy to wprowadzili? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nicnieslyszalam: odkąd istnieją spermiarze co nieznajomą dziewczynę zamiast na kawę brać to idą z nią do restauracji i myślą, że powinni za nią zapłacić. Potem się oburza, że przecież był miły i za wszystko zapłacił i nie zasłużył na seksy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RoastieRoast nie jestem trenerem, jestem kobietą i wiem co na mnie działa. Po prostu nie poszlabym z facetem do łóżka, którego nigdy wcześniej nie widziałam na oczy a on zaczyna rozmowę od pytania czy chce się pieprzyć. Tak chcę ale z kimś kto w jakimś stopniu mnie pociąga i zainteresuje. W końcu mam mieć z tego przyjemność, prawda?
@Marrygie: Mi nie brak, Ciebie kreci jakaś dominacja, nawet w awatarku masz zakneblowaną kobietę.

Po prostu masz swój fetysz i tyle, nie rozciągaj go na resztę kobiecej populacji, że trzeba je na randkach "rżnąć słowem" (cokolwiek to znaczy)
@RoastieRoast dominacja? Gdybym ja az tak bardzo lubiła to raczej na avatarku byłby zakneblowany facet.

Każda kobieta podnieca się psychicznie - słowem, atmosferą, dotykiem, sposobem patrzenia. Jeżeli chcesz przespać się z kobietą, z którą masz zamiar wcześniej chodzić na randki to od tego jak będziesz z Nią rozmawiał zależy dalsza część Waszej znajomości. Albo potrafisz tak rozmawiać, że zaczynasz Ją kręcić i podniecać i konczycie w łóżku, albo fajnie Jej się z
@nicnieslyszalam: Tylko, że wiesz, jesteś na Wykopie. Tu większość chłopców sprowadza wszystko do jednego, mają swój własny, zamurowany obraz świata i sądzą, że wiedzą wszystko i że wszystkie kobiety są takie same, każdej tylko w głowie bolcowanie z chadem i mokebe. Nie potrafią swoimi małymi rozumkami pojąć tego, że świat nie jest zerojedynkowy ¯\_(ツ)_/¯
Albo potrafisz tak rozmawiać, że zaczynasz Ją kręcić


@Marrygie: Chciałbym w to wierzyć. W sumie to musi być też dziwne uczucie gdy facet, ktory Ci się fizycznie nie podoba nagle zaczyna Cię kręcić bo powiedział coś co chciałaś usłyszeć. Wiele razy przeżyłaś takie zaskoczenie?
@RoastieRoast a więc mam nadzieję, że kiedyś uwierzysz.
Czasem tak. Tu nie o to chodzi, żeby usłyszeć coś co chce się usłyszeć tylko usłyszeć coś co Cię zaintryguje, coś co będzie powodowało, że osoba staje się dla Ciebie na tyle ciekawa, że chcesz poznawać Ją bliżej.