Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 391
Byłam ostatnio na randce z #tinder
Już w rozmowie typ chciał coś podpytać o hehe seksik, więc jasno zaznaczyłam, że nie jestem zainteresowana tego typu relacja. Rozmawialiśmy dalej, więc uznałam, ze skoro dalej chce się spotkać to to zaakceptował.
Na spotkaniu ciągle robił jakieś nawiązania do seksu, a nawet zapytał czy jedziemy do niego. Odmówiłam, posiedzialam chwile i zwinęłam się do domu.
Po spotkaniu jeszcze postanowił napisać do mnie i ponownie zapytać o ruchanie. Znowu odmówiłam.
Wczoraj jeszcze raz postanowił dopytać o to samo i już nie wytrzymałam.
#niebieskiepaski serio tak trudno zrozumieć, ze ktoś nie ma ochoty na wasz bolec? Przestancie robić z siebie frustratów seksualnych.
Osobiście uważam, ze gdyby ktoś nie robił nacisku na ruchanke to szybciej bym mu dała dupy niż kiedy ma takie niezdrowe parcie ¯\(ツ)/¯ #zwiazki #seks #stulejacontent

#archiwumwpisow
Snurq - Byłam ostatnio na randce z #tinder
Już w rozmowie typ chciał coś podpytać o h...

źródło: comment_3zCRx8H4SY6II2Aiaimi4yHw5trc7ari.jpg

Pobierz
  • 252
@jarokiet roksa jest do umawiania się na seks za pieniądze, to jest ta różnica między roksą i tinderem. Tinder to była kiedyś modna aplikacja dla młodych "wyzwolonych" którzy chcieli sobie poszaleć i znaleźć ONS, ale widzę że od kiedy gimbusiarnia się dorwala do aplikacji to stała się "portalem randkowym" xD
@anyvu: w końcu ktoś kto ma podobne podejście do tematu jak ja... Też uważam, że po prostu nie przystoi facetowi naciskać na tematy seksualne na początku znajomości. Chyba, że zależy obu stronom na przelotnej znajomości i jest w stanie to po zachowaniu drugiej strony wyczuć. Ale w przypadku jakiejś potencjalnej dłuższej relacji to co innego jakieś delikatne podteksty sytuacyjne od czasu do czasu dla rozluźnienia atmosfery i poczucia humoru a co
@Lilits:

A potem ci sami kolesie będą pisać jakie p0lki są łatwe, hurr durr nie szanują się i hańbią naród.


Z doświadczenia moich znajomych i czytania wykopu mogę powiedzieć, że te dwie rzeczy się nie wykluczają. Faceci mogą ruchać kobiety na pierwszej randce i jednocześnie nimi gardzić. Seks traktują jak zwykłą potrzebę fizjologiczną. To tak samo jak turboruchacze, którzy chcą dziewicę za żonę.
W czym okłamuje? Powiedziałam, że nie jestem zainteresowana jednorazowym seksem i się tego trzymałam


@anyvu: A on ci zaproponował jednorazowy seks? Ja tam nie widziałem takiej informacji. Standardowo jak to p0lka - sama sobie zmyśliłaś i wciskasz ludziom kit.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jarokiet: xD tinder to nie jest apka do czatowania czy poznawania nowych ludzi tylko apka do ludzi kyoorzy chca sie umowic wspolnie na #!$%@?, to ze na wschodzie ludzie udaja bardziej pruderyjnych niz sa to nie moja wina.

I to Ty mowisz bzdury pokroju, ze to kazda apka do czatowania sluzy do ruchania a jednak nie.

Nie bede sie rozywal, pojedz sobie do uk i jedyne kto szuka zwiazkuprzez tindera to
@anyvu: Jakoś screanu brakuje.... Screnny kontra opinie p0lki, hmmmm

Co ciekawe napisałaś mu wyraźnie jak jasna cholera że seks cię ine interesuje, mimo że naprawdę interesuje tylko nie z nim.
Typowo p0lkowate przedstawianie rzeczywistości...
Powiedzenie mu prawdy, tzn że z nim się ruchać nie chcesz, że wolisz sie ruchać z byłym nie przełknął by największy białorycerz. Ale nadejdą jeszcze gorsze czasy że nawet to będziecie mogły powiedzieć na randce facetowi i oni to przyjmą i jeszcze będą zadowoleni że mogą z tobą w ogóle rozmawiać. I jeszcze bedziesz ich obrażać.
Szkoda, ze zapomniałeś dodać, ze randka była w parku i nic nie jadłam na niczyj koszt tylko rozmawialiśmy. Wykopki jak zawsze czego nie wiedza to swoje dołożą XD


@anyvu: Ja nic nie dokładam, zobaczyłem że wpis zniknął to go dodałem ponownie, bo uważam że to temat do ciekawej dyskusji.
A ja jak byłem na randce (tinder) to laska wielce oburzona że jej dotykać nie chciałem na pierwszej randce


@Lezz21: Też tak miałem. Spotykałem się z laską, było już któreś tam spotkanie. I laska się na mnie zfochała i się nie odzywa. Nie wiem o co chodzi. I próbuję dociec, pytam "co ja ci zrobiłem" Ona: "nic". Ja: "no to w czym problem?" Ona: "właśnie w tym".

Innym razem wziąłem laskę
@jarokiet no ale to nie miejcie pretensji ze ludzie oczekują seksu od ludzi korzystających z aplikacji do umawiania się na seks no czy to tak trudno pojąć