Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 391
Byłam ostatnio na randce z #tinder
Już w rozmowie typ chciał coś podpytać o hehe seksik, więc jasno zaznaczyłam, że nie jestem zainteresowana tego typu relacja. Rozmawialiśmy dalej, więc uznałam, ze skoro dalej chce się spotkać to to zaakceptował.
Na spotkaniu ciągle robił jakieś nawiązania do seksu, a nawet zapytał czy jedziemy do niego. Odmówiłam, posiedzialam chwile i zwinęłam się do domu.
Po spotkaniu jeszcze postanowił napisać do mnie i ponownie zapytać o ruchanie. Znowu odmówiłam.
Wczoraj jeszcze raz postanowił dopytać o to samo i już nie wytrzymałam.
#niebieskiepaski serio tak trudno zrozumieć, ze ktoś nie ma ochoty na wasz bolec? Przestancie robić z siebie frustratów seksualnych.
Osobiście uważam, ze gdyby ktoś nie robił nacisku na ruchanke to szybciej bym mu dała dupy niż kiedy ma takie niezdrowe parcie ¯\(ツ)/¯ #zwiazki #seks #stulejacontent

#archiwumwpisow
Pobierz
źródło: comment_3zCRx8H4SY6II2Aiaimi4yHw5trc7ari.jpg
  • 252
@anyvu Rozumiem, jednak skoro od początku podkreślił, że interesuje Go seks to pomimo Twojej odmowy bardziej podkrecilas gościa. Poza tym skoro padło pytanie o seksy z Jego strony to sam sobie zaprzeczył, robiąc trochę z siebie debila, pisząc później, że też nie tego szuka.
Podtrzymywal rozmowę bo jest jednym z tych samcow, ktorzy lubią wyzwania. Gdyby Cię zdobył lepiej smakowałby seks.
Fajnie gdy laska jest asertywna a później rozkłada przed Tobą nogi,
@RoastieRoast: Ale wiesz, że jakby od razu powiedział, że ma inne oczekiwania co do relacji to wgl spotkania by nie było? Więc po to w to szedł jak wiedział, że oczekuje czegoś innego.
@RoastieRoast Kochany ja doskonale wiem czego chcą mężczyźni. Sama uważam, że seks jest jedną z najważniejszych rzeczy w związku. Zajebisicie kocham seks i wszystko co z cielesnoscia zwiazane. Razem z facetem doskonalimy się w tym i probujemy nowosci chociaż mijają nam już 4 lata. Kobieta powinna być dla faceta 5 w 1 - żona, kochanką, kucharka, sprzątaczka i dziwka w łóżku. Facet może naprawdę mieć seksy kiedy chce ale zapomina o tym,
@anyvu: > uwierzyłam, że faceci umieją czytać ze zrozumieniem...

Trzeba mężczyzn spokojnie edukować, że kobiety nie szukają seksu a monogamicznego związku. Ja właśnie staram się to robić.

Potem tacy biedni faceci idą na randki i myślą, że będą mieli seks albo że te wszystkie panny na Tindertze to się rżną z innymi facetami tylko nie z nimi. A prawda jest taka, że się nie rżną. Chodzą na randkę dwa razy w