Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 391
Byłam ostatnio na randce z #tinder
Już w rozmowie typ chciał coś podpytać o hehe seksik, więc jasno zaznaczyłam, że nie jestem zainteresowana tego typu relacja. Rozmawialiśmy dalej, więc uznałam, ze skoro dalej chce się spotkać to to zaakceptował.
Na spotkaniu ciągle robił jakieś nawiązania do seksu, a nawet zapytał czy jedziemy do niego. Odmówiłam, posiedzialam chwile i zwinęłam się do domu.
Po spotkaniu jeszcze postanowił napisać do mnie i ponownie zapytać o ruchanie. Znowu odmówiłam.
Wczoraj jeszcze raz postanowił dopytać o to samo i już nie wytrzymałam.
#niebieskiepaski serio tak trudno zrozumieć, ze ktoś nie ma ochoty na wasz bolec? Przestancie robić z siebie frustratów seksualnych.
Osobiście uważam, ze gdyby ktoś nie robił nacisku na ruchanke to szybciej bym mu dała dupy niż kiedy ma takie niezdrowe parcie ¯\(ツ)/¯ #zwiazki #seks #stulejacontent

#archiwumwpisow
Snurq - Byłam ostatnio na randce z #tinder
Już w rozmowie typ chciał coś podpytać o h...

źródło: comment_3zCRx8H4SY6II2Aiaimi4yHw5trc7ari.jpg

Pobierz
  • 252
@triada: mod usunął, ale pisałem, że autorka twierdzi (tak pisze więc nie neguj) że wszyscy niebiescy chcą ruchać na 1 randce bo spotkała takiego typa na tinderze. Napisałem więc że idąc tym tokiem myślenia można uznać że wszystkie dziewczyny to puszczalskie bo kilka popusci w kiblu na dyskotece. Serio to jest dla ciebie za trudne do zrozumienia o czym pisałem? XD
Jakby uprawiała seks na pierwszej randce to p0lacy by się darli w komentarzach używając mojego ulubionego teksu. JAKBY SUKA NIE DAŁA TO PIES BY NIE WZIĄŁ HUEHUE. Juz raz był taki wpis co typ uprawiał seks z laska na pierwszej randce i ona została zwyzywana od szmat, a on nie, bo przecież musiał sprawdzić, czy ona nadaje się na zone sam wkładając jej penisa. Obrzydliwi hipokryci
@Solstafir: Nie u kobiet. Kobieta chce głównie związku gdyż daje on jej wymierne korzyści. Seks jest dla niej narzędziem podtrzymywania związku. Dlatego też wiele kobiet traci popęd seksualny (a raczej to co go przypomina dla niewtajemniczonych) krótko po ślubie.

Kobiecy Modus operandi to przehandlowac seks za związek.
@somskia: Bo kobieca seksualność musi być kontrolowana przez mężczyzn jak to miało miejsce w każdej niemal kulturze. Obecna swoboda seksualną to wynaturzenie , które będzie miało (już ma) negatywne konsekwencje w postaci niskiej dzietności i rzesz sfrustrowanych seksualnie mężczyzn.
@RoastieRoast: A, ty poprzez "związek" rozumiesz po prosytu betabankomactwo. Czyli to czym niestety jest większość tzw propagandowo bluepilowo "związków".
Normalny związek, taki jak związek z chadem taki nie jest, czyli w sytuacji gdzie oboje się porządają tak samo.

Czyli "popęd związkowy" czyli chęć wydawanie kasy faceta jak najbardziej istnieje.
Dlatego największy "popęd związkowy" jest w stosunku do bogatych :D
@Snurq nie rozumiem dlaczego w ogóle poszłaś na spotkanie z tym gościem. Skoro podczas rozmowy podkreslil na czym Mu zależy - bardziej na seksie a nie na poznaniu Twoich zainteresowan i potrzeb :). Twoje NIE wzbudziło bardziej Jego ciekawość. Typ poszedł na spotkanie mając w głowie - a może jednak.
Na przyszłość jeżeli facet zacznie wspominać o seksie tym bardziej na takim portalu nie staraj się Go skłonić do związku. On ma
@Marrygie: Nie było tak, w rozmowie pojawiło się jedno pytanie, odpowiedziałam i dalej rozmawialiśmy o jakiś pierdołach, więc myślałam, że tylko chciał się dowiedzieć czego szukam na tinderze i jak wyszło, że nie jest to seks to okej spoko on też nie tego szuka i dlatego kontynuuje rozmowę. Oczywiste dla mnie było, że skoro ja tego nie szukam a on szuka to usunie parę, ale skoro sam podtrzymywał rozmowę na inne
@Marrygie: Dlatego trzeba kobiety zawsze okłamywać, że się szuka miłości, że się szuka żony.
Wyruchać a potem zmienic.

Kobiety nie zasługują na szczerość. Trzeba je karmić kłamstwem, może koło 30 zrozumieją, że mężczyźni chcą seksu.

Młodym kobiwtom pozbawionym popędu seksualnego to się w głowie nie mieści, ale tak niestety już jest.

Jesteście skazane na ból gdy odrzucacie szczerych mężczyzn i premiujecie kłamców.