Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 391
Byłam ostatnio na randce z #tinder
Już w rozmowie typ chciał coś podpytać o hehe seksik, więc jasno zaznaczyłam, że nie jestem zainteresowana tego typu relacja. Rozmawialiśmy dalej, więc uznałam, ze skoro dalej chce się spotkać to to zaakceptował.
Na spotkaniu ciągle robił jakieś nawiązania do seksu, a nawet zapytał czy jedziemy do niego. Odmówiłam, posiedzialam chwile i zwinęłam się do domu.
Po spotkaniu jeszcze postanowił napisać do mnie i ponownie zapytać o ruchanie. Znowu odmówiłam.
Wczoraj jeszcze raz postanowił dopytać o to samo i już nie wytrzymałam.
#niebieskiepaski serio tak trudno zrozumieć, ze ktoś nie ma ochoty na wasz bolec? Przestancie robić z siebie frustratów seksualnych.
Osobiście uważam, ze gdyby ktoś nie robił nacisku na ruchanke to szybciej bym mu dała dupy niż kiedy ma takie niezdrowe parcie ¯\(ツ)/¯ #zwiazki #seks #stulejacontent

#archiwumwpisow
Snurq - Byłam ostatnio na randce z #tinder
Już w rozmowie typ chciał coś podpytać o h...

źródło: comment_3zCRx8H4SY6II2Aiaimi4yHw5trc7ari.jpg

Pobierz
  • 252
  • Odpowiedz
@Jestembogaty Hahah tak to prawda, sama czasem oglądam, przyznaję się bez bicia.
Jednak nie wątpię w Twój intelekt i odbieram to jako dobre wtracenie z poczuciem humoru, więc nie będę wyjaśniać, co miałam na myśli. Wierzę, że doskonale rozumiesz. :)
  • Odpowiedz
Gdyby facet nauczył się budowac napięcie. Rznac kobietę słowem (każda jest na nie lasa) to wtedy najbardziej anielska dziewczyna będzie robiła rzeczy, których w filmach nie widziałeś ;).


@Marrygie: ty pomimo, że jesteś kobietą też nie masz pojęcia jak kobiety się #!$%@?ą.

J.....y - > Gdyby facet nauczył się budowac napięcie. Rznac kobietę słowem (każda jes...
  • Odpowiedz
Kobieta nie musi się zakochać, żeby pójść z kims do łóżka. ;)


@Marrygie: Normalna kobieta musi - te z roksy nie.

O to co pisał na ten temat Philip Zimbardo w książce "Gdzie ci
  • Odpowiedz
@Snurq: przecież większość różowych z którymi mi nie poszło, to tylko dlatego że nie chciałem je ruchać na pierwszym spotkaniu xD

ten wyżej pewnie nie okazał się Chadem, tylko takim średniakiem, 7-8/10 więc z nim sobie możesz pogrywać.
  • Odpowiedz
@Solstafir: większość kobiet kręci bliskość emocjonalna, ale o wiele częściej pragnienie bezpieczeństwa (poza tym, że oczywiście są momenty kiedy mają ochotę się z kimś zwyczajnie przespać, bo czują pożądanie). To pragnienie bezpieczeństwa zazwyczaj się objawia tym, że lecą na kasę (jak są mocniej skupione na aspekcie materialnym), pozycję (gdy liczy się dla nich status społeczny) lub zaradność faceta (bo nawet jak facte teraz niewiele ma, to może dzięki temu szybko
  • Odpowiedz
Zdrada nie wynika z bezpruderyjności, tylko z nieuczciwego charakteru.

Why not both? Jeżeli dla kogoś prospekt seksu z nieznajomą osobą jest zawstydzający/odpychający, to czemu miałoby to nie mieć wpływu na skłonność do zdrady? I wiele razy słyszałem w mediach od mocno lewicowych obyczajowo osób, że zdrada to nic złego. Bo to tylko seks.

Można dawać każdemu na pierwszej randce i nikogo nie zdradzić.

Możesz uwielbiać wpierdzielanie ciastek do zapchania całkowicie bebzona, ale jednocześnie mieć na tyle silnej woli, by ich nie jeść ze względu na tuczące właściwości. Ale jednak łatwiej jest się powstrzymać gdy się ciastek nie lubi. I między tymi ekstremami jest całe spektrum skłonności.
-
  • Odpowiedz
@PolskaPrawica:

Jeżeli dla kogoś prospekt seksu z nieznajomą osobą jest zawstydzający/odpychający, to czemu miałoby to nie mieć wpływu na skłonność do zdrady?


Jak ktoś jest nieuczciwy, ale nie lubi seksu na pierwszej randce, to zdradzi na piątej. Badum
  • Odpowiedz
@Thachi: Czyli mój związek, relacje w nim i zasady mam budować na zasadzie opinii obcych ludzi z internetu, którzy nawet za rękę nie trzymali?
  • Odpowiedz
Czyli jak ty uprawiasz seks na pierwszej randce to jesteś alvaro i spoko, a jak kobieta to jest już szmata? Aha ok w ten sposób


@somskia: Sugerujesz, że nie ma różnicy pomiędzy kobietą a mężczyzną?
  • Odpowiedz
@HalinaGucci: Więc według tego co mówisz kobieta nie leci na faceta tylko na jego status i zasoby. Owszem, faceci w takim razie lecą na kawałek mięsa - tylko, że nie w dłuższym i poważnym związku, w takim to mięso jest tylko dodatkiem, jeśli ten związek ma istnieć długo i zdrowo i jeśli facet ma interesować się kobietą na poważnie
  • Odpowiedz