Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pjoooter: nadal nie liczenie kalorii to jest loteria, nie mówiąc już o tym że jak chcesz prowadzić redukcję powiedzmy ze 130kg, to z tych twoich 2,2k dużo już do ucięcia nie zostaje, no ale tutaj teoretyzuje.
Jeśli chodzi o takie hejty jak wypisałeś, to spotkałem się z czymś podobnym chyba tylko od estetyki xD, ale nie śledzę tego dokładnie.
Co do szkodliwości - ja np źle reaguje na duże ilości
  • Odpowiedz
nadal nie liczenie kalorii to jest loteria, nie mówiąc już o tym że jak chcesz prowadzić redukcję powiedzmy ze 130kg, to z tych twoich 2,2k dużo już do ucięcia nie zostaje, no ale tutaj teoretyzuje.


@vomalio: Eh, jak krew w piach widzę. Jadłem 2,2k kcal i chudłem (mimo, że nie bardzo miałem z czego). Zacząłem układać bardziej kaloryczne potrawy by przestać i utrzymywać wagę. Od dawna niczego nie liczę (ani makrosów, ani kalorii) a waga cały czas w ryzach, mimo, że nie ograniczam sobie jedzenia.
Ktoś kto waży 130 kg to powinien na keto bez problemu chudnąć nie licząc kalorii i jedząc do syta (nie do oporu i na siłę).

Co do szkodliwości - ja np źle reaguje na duże ilości tłuszczu, cera mi od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ktoś kto waży 130 kg to powinien na keto bez problemu chudnąć nie licząc kalorii i jedząc do syta

@MrGalosh: ja ciebie rozumiem, ale mi chodzi o dalsze prowadzenie takiej osoby. Jeśli na początku utnie tak mocno, to z czego będzie dalej ucinał?
Nie wiem czemu keto jest wyśmiewane, ja tylko cisne beke ze zdjęć jakie pojawiają się na tagu, bo większość tego żarcia wygląda obrzydliwie xD
Może są to
  • Odpowiedz
Jeśli na początku utnie tak mocno, to z czego będzie dalej ucinał?


@vomalio: Jak nie będzie liczył kalorii, to nic nie będzie ucinał ¯\(ツ)_/¯

Może są to 3 inne rzeczy, ale każda sprowadza się do jednego - "mi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
IF to nie dieta. Możesz stosować i na węglach i na keto. To co "działa" w przypadku IF to kontrola głodu. Można stosować całe życie.
@MrGalosh: ale przecież o to właśnie chodzi. Za dietę uznaję to, co jesz i jak jesz. Dąbrowska to rzeczywiście słaby przykład, ale if tutaj pasuje. Chodzi o sposób życia i bycia, który konkretnej osobie podpasował i pomógł.
Co do żarcia to w sumie masz rację,
  • Odpowiedz
Nie wiem czemu jeszcze nikt nie powiedział o Diecie Optymalnej? Dieta z kategorii LCHF i zdecydowanie lepsza niż keto, bo jemy tyle węgli żeby nie wejść w ketozę. Jednak keto jest ostatnio na hype, a diety LCHF istnieją od lat... Ketoza jest to pewien wysiłek dla organizmu.
  • Odpowiedz
@pjoooter woda spada, Grażynki się cieszą :)
@vomalio serio łapiesz to, że ktoś je jajecznicę z kapustą kiszoną i kefirem?
Mam wrażenie że chłopaki zrobili sobie challenge na najbrzydsze jedzenie ever i tyle :)

"Wnioski z naszej dyskusji są proste - nie ważne co jesz, byle żebyś tego nie wpychał innym ludziom" amen. ()
  • Odpowiedz
@pjoooter: W Keto szybciej stracisz wagę ale będzie to woda. Przy jedzeniu mniejszej ilości tłuszczy będziesz chudnąć nieco wolniej ale będzie więcej tłuszczu ubywać. Podobno.

(...) carbohydrate restriction led to sustained increases in fat oxidation and loss of 53 ± 6 g/day of body fat, fat oxidation was unchanged by fat restriction, leading to 89 ± 6 g/day of fat loss, and was significantly greater than carbohydrate restriction (p =
  • Odpowiedz
@pjoooter: spada poziom glikogenu, czyli po prostu woda leci, jak inni już napisali.

Nie wiem czemu jeszcze nikt nie powiedział o Diecie Optymalnej?


@Blue15: bo to szur jeszcze gorszy niż antywacki, twórca uzasadniał swoje zalecenia dietetyczne tym, że jabłonki zawiązały spisek by więzić ludzkość i zmuszać nad do sadzenia drzew, a węglowodany są złe, bo kosmici już dawno je wykorzystywali, żeby kontrolować ludzkość, na co dowodem jest opis manny z nieba w Biblii. Na szczęście jest dieta optymalna, dzięki której niedługo ludzie tak się odżywiający opanują świat i
  • Odpowiedz