Wpis z mikrobloga

spada poziom glikogenu, czyli po prostu woda leci, jak inni już napisali.

Pomimo, ze napompowal cie ze strzykawki towar (20kg wody i glikogenu) twoja waga w dietetycy i profilaktyce zdrowia wciaz jest piorkowa. (σ ͜ʖσ) bec xD


@Darksed:
KILOGRAMY TO #!$%@? A NIE WYZNACZNIK REDUKCJI, ELO

Zacznijcie jeść względnie "normalnie", czyli ucząc się zdrowszych zamienników oraz nawyków żywieniowych do końca swojego żywotu, a nie szukacie cudownych gówno diet, które po jakimś czasie i tak #!$%@? nie ucząc się niczego prócz zbijaniu cyferek na urządzeniu pomiarowym rzez co będziecie ponownie ulańcami.
@loczyn: Moze po prostu na keto obciales syf ktory jadles a nie weglowodany? Kiedy ktos pisze o weglowodanach to Ja mysle ze on spozywa- bataty, warzywa straczkowe i owoce, a nie pasta, paczki i pizza
@loczyn: Stan przedcukrzycowy mozna zalatwic okresowym krotkim lub dlugotrwalym postem i ograniczeniem wegli ale nie potrzeba do tego keto
@NooB1980: Nie rozumiem? Przeciez udowodniony jest fakt iz bialko jak i tluszcze zwierzece zle wplywaja na nasz organizm i prowadza do rozwoju wielu chorob przewleklych. Jem mieso regularnie, ale staram sie wprowadzac zamienniki dosc czesto z bogatej tzw “plant based” diety.

Sam fakt poszczenia wprowadza w stan czesciowej, wymuszonej ketozy wiec automatycznie poprawia insulinowrazliwosc.
Nie rozumiem? Przeciez udowodniony jest fakt iz bialko jak i tluszcze zwierzece zle wplywaja na nasz organizm i prowadza do rozwoju wielu chorob przewleklych


@maze: xD wiesz ile w Ww-roslinnych, poszczacych indiach choruje ludzi?

Najbardziej korzystnie na czynność mózgów ludzkich wpływały tłuszcze zwierzęce, następnie białka zwierzęce, a węglowodany działały na czynność mózgu zawsze szkodliwie – wykazał Razjenkow w badaniach na głodujących mieszkańcach Leningradu.
W 1971 r. Alieksiej Pokrowski zauważył, że niewielki
Pobierz
źródło: comment_MhzmmkdeTopOxzzydDkRTUoh7J0242fI.jpg
@NooB1980: Czytales moze ksiazke “how not to die” Michael Greger? Juz od kilku lat lapie mnie #!$%@?, bo bylem zarowno na keto jak i na wysokich ww z miesem, probowalem nawet niemalze weganizm i dalej #!$%@? wiadomo bo kazda strona mowi ze to jego racja jest mojsza. Jeszcze tylko brakuje mi zeby nabial #!$%@? z diety, bo tego nigdy nie probowalem, a ponoc latwo stany zapalne powoduje.

Najbardziej korzystnie z tego
bylem zarowno na keto jak i na wysokich ww z miesem, probowalem nawet niemalze weganizm i dalej #!$%@? wiadomo bo kazda strona mowi ze to jego racja jest mojsza.


@maze: Gowno zawsze zmarznie.... W normalnych warunkach twoje slabe geny zostałyby przez Naturę usuniete z puli yDNA, poniewaz sa #!$%@?.... xD