Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób tam około +40 lat. Ogólnie jest taka przypadłość, co nie podejdzie do mnie jakiś Pan z większym brzuszkiem to zaczyna opowiadać, ze X-XX lat temu, to robił 200 kg na klatę i 300 kg na siad/mc. Dosłownie każdy taki ma swoją historię; ale teraz robi 60 kg, bo bark boli. Oczywiście kiedyś każdy też miał 110 kg na żyle i 5 % BF; a wszystko na metce solo i pasztecie, ewentualnie omka i pierogi. Czy ludzie 20 lat temu to takie dziki były? ;) Czy po prostu opowieści dziwnej treści

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kasahara: z doswiadczenia biorac pod uwage moja forme z przed 10 lat a teraz. Podziel to przez pol. W sense jak mowi ze 200 na klate ladowal to pewnie 140 pyklo , ten BF pomnoz x2 i tak moglo byc. W latach 2k5 - 2k6 ci ktorzy chodzili na silke wygladali jak dzisiejsze "karki", w sensie nie było całej tej mody fitness , aktywacji wszelkiego miesnia lacznie z penisem przed
  • Odpowiedz
@Kasahara: Nie no robić, robili, tylko miewając pół apteki w Sobie i robiąc ćwiczenie na #!$%@?. No nie wspominając, że tylko jednio powtórzenie.
Sam kojarzę takich "dzików". Dzisiaj ważą dwa razy mniej od tego, że z towaru przenieśli się na fetę. :)
  • Odpowiedz
@dzikrk: Duża osób na siłowni ćwiczy na wspomaganiu(1/3-1/2?) A nie często widać wyniki 200 w wyciskaniu czy 300 na siad, trenuję na siłowni niefitnessowej na której jest od groma koksiarzy, z czego tylko 4-5 osób wyciska 200+ i tylko jedna siadała kiedyś 300.
  • Odpowiedz
@dzikrk: Każda z tych osób to osoba startująca (w tym ja xD) i raczej każdy już ma kogoś z kim się konsultuje lub na tyle wiedzy że robi to sam. Nie porównuj dziadka z wybujałą wyobraźnią i przerośniętym ego do osób które trenują poważnie xD
  • Odpowiedz
@Kasahara: wiadomo, że większość z tego co mówią to takie gadanie, żeby sobie podbudowac ego. To tak jak dziadki u mnie w robocie stare erotomany co zaraz idą na emeryturę opowiadają jacy to oni #!$%@? nie byli przy wodce, a prawda często była diametralnie różna od tego co mówią hehe. Ale faktem jest to, że dawniej nikt się nie #!$%@? tylko każdy cisnal z tym zlomem na Maxa i nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Kasahara: wiadomo, że większość z tego co mówią to takie gadanie, żeby sobie podbudowac ego. To tak jak dziadki u mnie w robocie stare erotomany co zaraz idą na emeryturę opowiadają jacy to oni #!$%@? nie byli przy wodce, a prawda często była diametralnie różna od tego co mówią hehe. Ale faktem jest to, że dawniej nikt się nie #!$%@? tylko każdy cisnal z tym zlomem na Maxa i nie
  • Odpowiedz
@Kombinat: Tak sie mówi z tym dzieleniem :P

@Kasahara nawet na bombie do 200 kg Jest bardzo daleko w moim przypadku jeśli chodzi o benchpress . Smiem twierdzic ze to juz genetyczni wybrancy / ludzie z bardzo duzym stażem na siłowni i samozaparciem do tego sportu. Swoją drogą, kogo nie zapytasz z przechodniow czy chodzi / chodził na siłkę swoją odopowiedź skwituję no 110 wyciskalem, badz mniej. wioecej ale
  • Odpowiedz