Wpis z mikrobloga

@Moj_Panie: Coś w tym rodzaju, tak, trzeba ustalić jak organizm reaguje na proporcje. Jeśli chodzi o mnie to dosyć intensywnie chudłem jak starałem się trzymać 2 gramów białka na 1 gram tłuszczu. Z drugiej strony intensywnie przybierałem na masie jak robiłem odwrotnie - 2 gramy tłuszczu na 1 gram białka.
@anonymous_derp a można po prostu obliczyć z jakiegoś kalkulatora zapotrzebowanie kcal i na tej podstawie ustalić stosunek białka do tłuszczy? Np. 2500kcal to +/- 180g bialka i 180g tłuszczy, czy w tej diecie liczenie kcal jest nieistotne, a polecamy tylko na własnym wyczuciu i obserwacji organizmu?
po krótkim zastanowieniu sie je zdrowiej niż 90% nas


@Reevder: Dobry żart, poza pilnowaniem kcal nic zdrowiej nie robi. Choćby z własnej głupoty pozbywa się błonnika i witamin z warzyw oraz owoców. Keto to bezsensowny trend, który nie ma żadnych benefitów względem zbalansowanej diety opiewającej również w normalne dawki carbo.
Pokarmy zwierzęce są lepszym lub tak samo dobrym źródłem witamin jak rośliny, oprócz witaminy C.


@anonymous_derp: Oczywiście xD Szczególnie ich bardzo dużo pozostaje podczas długotrwałego pieczenia.

Błonnik jest zaś całkowicie zbędny.


Powiedz to swojej dupce i kichom.