Wpis z mikrobloga

#webdev #stronywww #programowanie #kiciochpyta
Wspominałem że uczę się programowania - mianowicie HTML - w końcu chciałem do moich wordpressowych stron wrzucić własny szablon, albo postawić sam stronę już w "notatniku".
Szukam inspiracji jak ma wyglądać moja pierwsza nie wordpressowska strona..
przeglądam, przeglądam - patrzę w ciul stron wygląda podobnie każda stopka z mapką taka sama i jakieś liczniki typu zaufało nam 34000 ludzi, wypiliśmy 256 kaw, odwiedziło nas 123115 osób. Czyżby jedno studio projektowało bo wszystko podobne - nawet "góra" strony gdzie logo jest w większości ta sama czcionka i rozkład strony.

Poszukałem, pogrzebałem i znalazłem że to jest stworzone za pomocą programu mobirise

Potem przeglądnąłem portfolio firm które "robiły" takie strony i SERIO !? ktoś robi "profesjonalnie" strony za pomocą tego oprogramowania i je sprzedaje ?? a ktoś to kupuje ?
Przecież design i funkcjonalność tych stron jest przybliżona do tego jak bym "klientowi" założył bloga na onecie albo "fanpejdza" na fejsie.
#wordpress
To ja chciałem otworzyć firmę i robić strony na wordpressie (na gotowych szablonach) ale myślałem że to nie przejdzie bo to takie lamerskie
  • 5