Wpis z mikrobloga

@pesotto: Ja kiedyś dotarłem do półmetka i niestety zabrakło mi czasu na kontynuację. Kurs jest bardzo fajnie prowadzony, jeśli znasz angielski nawet średnio, to powinieneś dać radę. To solidne podstawy programowania.
Jeśli chodzi Tobie o wartość certyfikatu, to ciężko ocenić. Sam zapisałem się teraz, ale wybrałem tylko ukończenie kursu jako cel. Certyfikat to ~300pln - może się skuszę - jest na to miesiąc.
via Android
  • 0
@botul
@pesotto

Uruchomiłem ten kurs. Każdy filmik i transkrypcję można pobrać. Jak brak czasu przeklikać i ściągnąć albo szukać na YT. Świetne wprowadzenie i dobrze się tego słucha.
@w_t_d: No jest petarda, wykładowca naprawdę super i poziom dobry. Tu nie ma szczypania - dużo ciekawych zadań, trzeba się choć trochę przyłożyć do nauki, ale warto. To nie jest kolejne wideo o pętlach i warunkach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pesotto @w_t_d: ja o deadline wiedziałem wcześniej, ale i tak jestem jeden tydzień w plecy. Dwa ostatnie weekendy miałem wyjęte kompletnie, bez kompa, zawaliłem Problem Sety z 3 tygodnia.
Teraz mam ciśnienie na midterm - zapłaciłem za certyfikat ( ͡° ͜ʖ ͡°) czego zaczynam żałować, bo sytuację mam okrytnie napiętą - równolegle w robocie mam duży kurs DevOps z możliwością zmiany stanowiska, do tego jedno szkolenie miękkie
@w_t_d: Pytam, bo robiłem CS50 i tam też właśnie można zadania rozwiązywać, sprawdzają je, tylko nie ma się certyfikatu. Próbowałem jednak odpalać różne kursy opisane tak jak ten

Audit this course for free and have access to course materials and discussions forums. This track does not include graded assignments, or unlimited course access.

i zdarzało się po filmikach instruktażowych że nie wyświetlały się żadne zadania. Stąd moje pytanie, bo nie do