Wpis z mikrobloga

Naprawdę ktoś myślał, że instagramowicze/ki tak sobie jeżdżą po świecie i korzystają z życia jak to przedstawiają? Bez przesady, nawet zakładając płacenie tyłkiem przez wiekszość #!$%@?, to podejrzewam że nie wygląda to tak różowo , bo konkurencja za duża a bogaczy aż tylu nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Bez fotoshopa i tak tam się wylewa sztuczność. Ten nienaturalny uśmiech w każdym miejscu/sytuacji. Można mieć ciekawe zdjęcia (i są takie profile na instagramie) gdzie nie zawsze ma się przyklejony sztuczny uśmiech na twarzy.
  • Odpowiedz
smutne... Definiować ludzi na podstawie odwiedzonych przez nich miejsc?

@golip: no smutne, ale to Twój zarzut, że ktoś się czuje lepiej od innych bo był tu czy tam. to nie ja robię problem z jakiegoś zdjęcia.

Strasznie te media zaburzaja wartości.

to prawda, ale jw. - to Ty szukasz problemu tam, gdzie go nie ma. retusz zdjęcia urósł u Ciebie do jakiejś niewyobrażalnej rangi.

Swoją drogą kiedyś fotograf na dobre ujęcie
  • Odpowiedz
@Galvay: ostatnio oglądałem film fotografa, który mówił, że jak widzi ładne chmury na niebie to zawsze je fotografuje i potem wykorzystuje w innych zdjęciach. Nic nowego.
  • Odpowiedz
@bartqui: jakby ci to powiedzieć... nie jestem gwiazdą instagrama, ani żadną inną, a przez ostatnie 3 lata byłem w tylu miejscach na świecie, że nawet nie chce mi się liczyć i mam masę fajnych fotek. wystarczy jedynie nie wmawiać sobie, że wszystko jest ultradrogie i nieosiągalne, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) na taki styl życia może pozwolić sobie każdy przeciętny człowiek, a gwiazdki mają o tyle #!$%@?,
  • Odpowiedz
Czy aby nie jest tak, że się wtedy udaje kogoś innego w necie?


@golip: Serio? Dodanie chmur do zdjęcia to udawanie kogoś innego? To nie mam pytań... i odpowiedzi też nie.
  • Odpowiedz