Wpis z mikrobloga

@MrPickles gdzieś we musi być, jedni będą mieli przed innymi lekcjami, inni na końcu a jeszcze inny w środku. 3 lekcje w-f po 6 klas na każdy rocznik i masz 2 pełne etaty dla wuefistów. Jakby wszystkie klasy miały mieć wuef na ostatnich lekcjach to trzeba by pani od fizyki kazać ganiać za młodzieżą i wybudować kilka dodatkowych sal gimnastycznych
@Golzar moja mama jest nauczycielką jednego z "ważniejszych" przedmiotów i u nich w szkole to wygląda tak że tych pierdół uczą stare tryny praktycznie od zawsze, mają przody u dyrektora i w tym pierwszeństwo w wybieraniu godzin, no i wiadomix biorą sobie na rano. Tylko to mniejsza szkoła.
@Bonifacy13 podstawowe pytanie to czy ta szkoła dopiero w tym roku wprowadziła 2 zmiane. Jak ja chodziłem do liceum a było to 10 lat temu to w naszej szkole też był system dwu zmianowy. I np czasami w piątki konczylismy o 19 a zaczynaliśmy np o 14. Nikogo to nie szokowało bo każdy wiedział na co się pisze i że w tym liceum tak są poustawiane lekcje. Nie pamiętam niestety ile razy
@Bonifacy13: U mnie w gimbazie i liceum, bo to był ten sam zespół szkół, sprawa drugiej zmiany była zrobiona chyba najbardziej po ludzku jak się dało. Każdy rocznik miał swój jeden dzień w tygodniu na drugą zmianę, tak max do 17, 18, więc żadna klasa nie miała pretensji do drugiej, że jedni sobie gniją do nocy, a jedni rano odbębnią.